Hooligans (2005)

Přesné zachycení chuligánského života v Anglii je skvěle zpracováno. Nechybí ani návštěva stadiónu, což filmu s takovou tématikou dává velký význam. Příběh filmu byl pro mě velmi zábavný a poučný. Herci ve filmu předvedli parádní výkony a je dobře, že film s takovou tématikou, někdo zpracoval tak pečlivě a zaujatě. Dávám 5*

Kontakt (1997)

Hledání života na jiných planetách je ve filmu velmi dobře od prezentováno. Riskantní investice do tohoto fenoménu, nakonec přinese své ovoce. Zážitkem si projde nejen hlavní postava filmu ale i vy sami. Krásný konec si nakonec užijete a vzbudí to ve vás pocit, že tu nejsme sami. Díky za takové filmy, hodnotím 5*.

Šestý smysl (1999)

Bruce Willis dodává filmu jen potřebnou atmosféru, ale výkon mladého herce Haley Joel Osmenta, byl prostě neskutečný. Skvělý thriller, který podle mého nemá obdoby, musím z povinnosti hodnotit 5*. Neuvěřitelný závěr nic netušícího Bruce.

Čistá duše (2001)

Herec Russell Crowe se do této role náramně hodil. Skvělý příběh geniálního matematika a zároveň člověka se závažnou psychickou chorobou, je neuvěřitelně inspirující a ohromující. Film obsahuje spoustu krásných pasáží a je to pro mě jeden z nejlepších filmů, proto dávám 5*.

Pokoj 1408 (2007)

Nápad s nepřístupným a záhadným pokojem v hotelu "Dolphin", pro mě vyvrcholil v parádní podívanou. Pátrání po "posmrtných životech" je ve filmu velmi dobře zpracováno. Nahrávač, který má hlavní hrdina stále u sebe, zaznamená úplně všechno, co se v hotelu "Dolphin", za jeho pobytu dělo, což dá konci filmu velmi dobrou tečku.