Temný rytíř povstal (2012)

Po tak úspěšných předchůdcích v podání Christophera Nolana, jsem čekal opravdu hodně a moje očekávání se naplnily. Skvělé herecké výkony a napínavý příběh, se skvělými efekty. Super hudbu doplnil znovu skladatel Hans Zimmer.

Vůně ženy (1992)

Al Pacino zvládl svoji roli excelentně. Jako zkušený veterán z války, narazí na studenta, ve kterém vidí dobrého člověka a tak se rozhodne s ním strávit svůj čas. Oba si navzájem pomůžou v důležitých životních situacích a navzájem si změní život. Je to skvělá a poučná podívaná pro všechny!

Příběh gangstera: Nástup k moci (2007)

U tohoto filmu jsem se rozhodně nenudil. Scénář je plný hodně drsných scének. Film mě překvapil svou originalitou a obsáhlým dějem. Máte-li náladu na brutální drama, tak vám tento film vřele doporučuji.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Naštěstí se Arnold, ve své nejlepší formě, znovu ujal role terminátora. V pokračování úspěšného akčního filmu nechybí prakticky nic. James Cameron má zatím bezpochyby nejlepší filmy s tématikou "mimozemských inteligentních strojů". Parádní podívaná přinesla i trošku humoru, nové vylepšené stroje a Johna Connora. Hodnotím 5* "I'll be back"

Sedm psychopatů (2012)

Přestřelka úspěšných herců. Při filmu jsem se bavil, scénky se povedli a víc jsem od toho ani nečekal, proto hodnotím 3*

Skyfall (2012)

Skyfall byl pro mě srovnatelný s dílem Casino royal, hlavně díky fantastickému výkonu herce Javier Bardema. Svojí roli zahrál opravdu jedinečně. Mělo to znovu něco víc než jen akční děj. Super podívaná, doporučuji a hodnotím 5*.

Góóól! (2005)

Ukázka fotbalového talentu Santiaga Muneze už vzbudila v mnoha fotbalistech, po celé zemi velkou touhu, být profesionálními hráči, jako on. Krásně zpracované dílo odehrávající se přímo na místě jednoho z nejlepších klubů Anglické první ligy, má velmi napjatý a dojemný příběh. Ukázkové dílo z fotbalového světa. Hodnotím 5*

Svatý boj (2001)

Odpor k vlastní židovské komunitě je velmi jedinečná situace. Danny Balint přesně ví, co dělá a s jakým účelem. Opravdu velmi dobře zpracované dílo s rasistickou tématikou vás určitě zaujme. Hodnotím 4*

Forrest Gump (1994)

Skvělá podívaná. Film má obsáhlý děj a je velmi poučný. Zatím nejkrásnější film všech dob. Dávám 5*

Sociální síť (2010)

Je moc dobře, že oko diváka mohlo zavítat do světa sociálních síťí v aktuální době. Film o intelektuálních studentech je velmi inspirující a je to určitě skvělá podívaná. Doporučuji.