Projekt X (2012)

Každý kto dakedy robil doma párty vie aké tažké je zvládnúť dav a to sa nebavíme ešte o takýchto rozmeroch :P Film ma prekvapujúco bavil aj keď z takýchto volovín som už vyrástol. Škoda poslednej časti kedy išlo už ozaj o fantasmagóriu ale v celku musím povedať, že mňa tento film milo prekvapil :)

Méďa (2012)

Ak máte dosť už typických amerických komédií ktoré nemajú hlavu ani pätu tak Ted je tá správna voľba. Popravde už dlho som sa tak nenasmial :D ozaj originalny humor, ktorý Vás bude ešte dlho sprevádzať. Popravde som bol zvedavý ako zahrá svoju rolu Mark Wahlberg nakoľko ho poznáme viac menej z akčných snímkov ale musím uznať, že mu táto úloha ozaj sadla a nemusel som sa zasa pozerať na komédiu, ktorej by ma rušili už otrepané tváre... A k Mile sa netreba ani vyjadrovať stačí, že sa usmeje a kritika musí ísť stranou :P

Amazing Spider-Man (2012)

Okrem celkom slušných vizuálnych efektov film neponúka nič nové. Ak ste videli pôvodného spidermana tak tento nový Vám príde úplné klišé. Sledujete ho a čakáte kedy sa stane tá alebo oná udalosť (kusnutie pavúkom, smrť strýka, ktorí zo známych bude záporák). Jediné plusy vidím už spomínané efekty a trošku reálnejšiu verziu, predsa len vždy ma zaujímalo o čo sa ten spiderman prichytáva sieťami keď letí pomedzi budovy a nad nim je len holé nebo tuna si dali aspoň záležať v tom, že obložili cele mesto žeriavmi :D