• Pohádka

Bohové Egypta (2016)

Proč se lidé dívají na fantasy, když se pak diví, že je to fantasy? Proč se diví, že je film plný triků, když vědí, že bude plný triků? Jediný důvod, který mne napadá, je, že jde o léčbu vlastního komplexu méněcennosti...

Špión (2015)

Pecka! Takhle si představuju akční komedii. A Statham je třešnička na luxusním dortu, vedle něj je plk. Flag z MASH naprosté béčko. :-)

Pět mrtvých psů (2016) (seriál)

Ze všech tří sérií mě tahle v prvním díle zaujala nejvíc. Uvidíme, co z toho vyleze........Jak se mi první dvě série nelíbily, tak tahle se fakt povedla.

Zločin v Polné (2016) (TV film)

První díl vynikající!!! Druhý o malinko, ale opravdu jen o malinko slabší. Trochu mi vadila /a hlavně zarazila/ nevyužitá postava Masaryka, který vlastně jen pořád někde procházel. Nicméně pořád je to bezkonkurenčně nejlepší věc, kterou ČT v posledních letech vytvořila.

Svatojánský věneček (2015) (TV film)

"Kapela sice nebyla z nejpočetnějších, ale oba muzikanti,, harmonikář i dirigent, dělali, co mohli." Šimek s Grossmann by měli radost. A já ji mám taky, protože tohle byla fakt zábava. Klidně můžou začít psát dvojku s podtitulem Diblíkova pomsta. :-)))

Sedmero krkavců (2015)

Nová česká pohádka a 75% ? Co to je? Inu, kdo umí, umí. Velké překvapení, zjevně nejen pro mě. Mladá Janžurka výborná, Bydžovská standardně skvělá a jestli Issová nedostane za tohle Lva, tak můžou celou anketu odpískat! Jediné, co nechápu proč si tenhle skvost nenechala Prima na vánoce. Počkat ještě měsíc a mohli zbourat rekord.

Ocelová pěst (2011)

2 in 1. Over The Top a první díl Rockyho, chybí tomu už jen Sly.Ale proč ne, film má být zábava a já jsem se bavil.