• Pohádka

Zlatá flétna (1988) (TV film)

Děs, jemuž na intenzitě přidává účast dvou zoufalců Suchánka a Hrušínského nejmladšího.

Řachanda (2016)

Pohádka, která udělala radost i těm, kteří si mají na čem léčit komplexy...Docela zábavné dílko, na české poměry nevídané masky, bytosti jako z Pána prstenů / :-) /...jen jsem tedy čekal větší srandu

Atletiko Cvernofka (2016) (seriál)

Slovenská odpověď na Okresní přebor jde možná s humorem trochu až moc na sílu, ale rozhodně je zábavná. S hodnocením počkám, ale ty zdejší odpady chápu jako rozšiřující se epidemii intelektuality.

Já, Mattoni - Láska a intriky (2016) (epizoda)

Po třičtvrtě hodině to hodnotit nebudu, ale zatím mi to přijde jako neuvěřitelná blbost. Nemluvě o dlouhodobě zastávaném názoru, že Česká republika má snad víc zajímavějších lidí, než je nějaký prodavač sodovky....

Rapl - Nástřel (2016) (epizoda)

Očekávání naplněno, ale s plným počtem hvězd ještě počkám. Vtípek s návštěvou filmu Gangster Ka /"Prej je to dobrý"/ pobavil.

Mordparta - Nevěsta (2016) (epizoda)

Průměrná kriminálka s neuvěřitelným zvukem! Těm lidem vůbec nerozumím.

Warcraft: První střet (2016)

Naprosto jsem se v tom ztratil a vůbec jsem nepochopil, o čem to je. Nerozeznal jsem hodný vobludy od zlejch voblud a nepochopil jsem, o co komu jde.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Velevelkolepé nic. Nelíbí se mi samotný námět, nelíbí se mi scénář, nelíbí se mi postavy...absolutním vrcholem je vyfetlý kriplík Lex Luthor. Zklamání. :-(