• Pohádka

Jablko (1979) (TV film)

Dost děs.

Princezna Nevěsta (1987)

Nebavilo! Vysoké hodnocení chápu tak, že jde o americký film, takže musí být lepší, než český. Nemusí a není!

Zázračný nos (2016) (TV film)

Uvědomuji si, že čtyři hvězdy jsou trochu víc, než by si to zasloužilo, ale půlky nejsou a jednu půlhvězdu by si to zasloužilo za to, že to byla nejlepší nová pohádka letošních vánoc a jednu za Kristínu Kanátovou, protože to byla nejkrásnější princezna letošních vánoc. Bral bych ji i s tím nosem, který mi ani nepřipadal nijak velký... :-)

Legenda o drakovi (2015)

Po vizuální stránce nádhera, ale pořád jsem čekal, kdy se něco začne dít a najednou byl konec. Ovšem Češi si mohou nechat o tom, že by natočili podobný film, jen zdát....

Slíbená princezna (2016) (TV film)

Osm minut po začátku jsou tu dva odpady a čtyřikrát pět hvězd...To by snad dalo nějak eliminovat, ne?......Dvanáct minut po začátku pět odpadů....někteří lidé by se měli léčit!..................Každopádně to nic nemění na tom, že to byla naprostá hrůza a rád bych věděl, jestli to nějaká zodpovědná osoba v ČT viděla předtím, než to bylo schváleno jako jedna z hlavních vánočních pohádek.

Pravý rytíř (2016) (TV film)

Nebýt vánočních pohádek, ODPADlíci by si to museli hodit, protože by neměli, kde si léčit mindráky. :-)

Strašidla (2016)

UF! Zase je to tady samá Spáčilová... filmeček fajn, sranda...jestli jste čekali něco jiného, pak byste si měli zajít na vyšetření.... Tři a půl hvězdy za film a jedna za Saru Sandevu, což určitě není žádná holka z Makedonie, ale jistojistě je to opravdová víla! :)

Polda - Fotbal nemá logiku (2016) (epizoda) odpad!

No tak tohle byl teda děs! Jak se mi to prozatím celkem líbilo, tak teď to naprosto zazdili. Policajt posílá zadrženého do vazby /!/, týpek v hospodě vypisuje kurzy a nikomu to nevadí /!/, sází se tam na ženský fotbal, který navíc není ani ligový /!/ a k dovršení všech pitomostí tam zní pokřik "Zelenobílá síla" /!!!/, což nemohl vymyslet nikdo, kdo někdy chodil na český fotbal! Fujtabl vespolek!

Rapl - Zimmer frei (2016) (epizoda)

Velmi kvalitní završení velmi kvalitního seriálu.