• Pohádka

Specialisté - Koláček štěstí (2022) (epizoda) odpad!

Tohle byl jednoznačně absolutně nejstrašlivější díl mezi všemi českými kriminálními seriály!!!  Nevím, jestli tvůrci zkouší, co divák vydrží, ale tolik stupidy narvat do pětačtyřiceti minut, nad tím zůstává rozum stát.

Specialisté - Mimo zákon 2 (2024) (epizoda)

Specialisté nejsou moc dobrý seriál, ale tenhle dvoudíl byl slušný. Určitě nejlepší od začátku vysílání.

Spící princ (1985) (TV film)

"Odcházím navždy! Já pracovat nikdy nebudu." Hrozná blbost! Už jen to, že někdo může považovat Hrušínského za nejkrásnějšího prince...

Správci osudu (2011)

V životě by mě nenapadlo, že budu tak nadšen z romantického filmu.

Spravedlivý Bohumil (1998) (TV film)

Tohle že byla pohádka?Kdyby si s tím dal někdo víc práce,mohl to být slušný horor.

Spravedlnost (2017) (seriál)

Tohle je nesmysl od samého začátku! Ani ten nejblbější policajt na světě neudělá takovou pitomost, jakou tady udělal Vetchý /i když o čem by to pak bylo, že?/. Krom toho má seriál katastrofální zvuk a taky podivný scénář /Za Vaculíkem přijde otevřenými dveřmi sekretářka, že má na lince Morozova. Nejdřív je seřvána, že nezaklepala a pak požádána, aby zavolala Morozova.../.......Druhý díl mi stačil k tomu, abych se s tímto dílem, které mi připomíná hry, napsané Járou Cimrmanem, rozloučil.

Správnej dres (2015) (TV film)

Tak věrohodné to bylo asi jako vysokoškolský diplom Tomáše Řepky. Nechápu, proč když se ČT rozhodne natočit něco z hokejového prostředí, skončí to fiaskem. Pravda, taková hrůza jako Poslední sezóna to nebyla, ale taky není nad čím jásat. Úplně blbí hokejisti a chytrá modelka, která strašně moc chce chodit do práce? No budiž, jsou vánoce a dějí se zázraky, ale Mádl jako hvězda NHL??? Vím, že hrával hokej, ale pokud chce někdo, abych věřil, že představuje hokejistu z nejlepší světové soutěže, tak ho neměli zabírat ve sprše. S touhle postavou by mohl ve Phoenixu tak možná míchat nápoje... Bylo to tak na dvě hvězdy, ale protože vyhrála Cheza, tak jednu přidám. :-)

Stačí stisknout (1989) (TV film)

"Japonec" Hrušínský je třešničkou na dortu téhle příjemné blbinky.