30 minut nebo méně (2011)

Super komedie,herecké obsazení:nic moc ale i tak jsem se nasmál :o) ti co mají rádi humor tak se bez obav podívejte.

Hněv Titánů (2012)

Děj dává smysl,plno akčních scén a výborné filmové efekty,ti co mají rádi sci-fi vřele doporučuji.

Modrý tygr (2012)

Snadno a rychle:Prostě ptákovyna.....

Bastardi 2 (2011)

Jednička byla lepší ale dvojku musím ohodnotit 4 hvězdamy.Dobrý scénář a skvělé herecké obsazení.Má to hlavu i patu tak vřele doporučuji ale nejdřívě musíte vidět Bastardi první díl aby jste pochopily zápletku ve dvojce :o)

Cable Guy (1996)

Super komedie a Jim Carrey opět předvedl skvělí herecký výkon,mnoho vtipných scén,doporučuji všem co se chtějí zasmát :o)

Machete (2010)

Dobrá řežba,no čekalo se na tenhle film dost dlouho ale zas tak moc super to nebylo.Ale dá se na to kouknout.

DeadHeads (2011)

Dobrá komedie,zombík co na začátku netuší že je zombík :o) Mnoho vtipných momentů a nejlepší je mazlíček zombík SYREČEK :o) Stojí za shlédnutí

Bílý Elephant (2011)

Supéééér.Zápletka,děj a hlavně mnoho akčních a napínavích scén a nechybí i trochu záhadnosti. Kdo má rád akčnáky a mnoho střílení tak se na tento film podívejte.

V cizí kůži (2011)

Po delší době opet skvělá komedie........Nechybí děj a mnoho vtipných scén-nejlepší na konci kde čůrají do kašny uprostřed obchodního centra :o) Tento film vřele doporučuji těm co se chtějí opravdu zasmát.