Die Hard (1997)

Rozhodně to pobavilo :-D

Diktátor (2012)

Aladeen, motherfucker!

Donnie Darko (2001)

Nemůžu si pomoct, ale jiné hodnocení mě prostě po shlédnutí tohoto filmu s "Jarheadem" Gyllenhaalem v hlavní roli prostě nepřišlo na mysl. A navíc jsem si to nemohl ani dovolit, protože Frank to tak chce...

Drákuloviny (1995)

Lehce nadhodnoceno z jednoho prostého důvodu - tenhle film není o souboji Van Helsinga s Drákulou, ale Mela Brookse s Leslie Nielsenem. A oba to jsou úctyhodní protivníci :-)

Drive Angry (2011)

Byl jsem na tom s GE3 v kině, takže mi nezbývá, než souhlasit, protože je to kurva pravda :-D Takže Nicku, sedni na motorkuj a pořádně to rozkurvi!! :-D

Drsný Harry (1971)

"I know, what you´re thinkin´, punk..." Drsná, syrová jízda od začátku až do konce s úžasným Clintem Eastwoodem a nechutně šíleným Andrewem Robinsonem, kteří vám nedají vydechnout až do kocne.

Duch spisovatele (2007) odpad!

Chudák Edgar Alan Poe rotuje v hrobě jak turbína v elektrárně. Ten film vypadá jako něco, co našel Alan Cumming ráno po kalbě v záchodě a omámen bůh ví čím si řekl: Týýý vole, zkusím to natočit... a nám se dostalo té cti spatřit Cummingovu sračku.

Durarara!! (2010) (seriál)

Hell yeah :-D Tak tohle je velice příjemné anime kde si každý může vybrat hrdinu a příběh polibosti. Škoda postav, které nedostaly víc prostoru a nedokončených záležitostí, ale snad je to slib tvůrců, že se s Ikebukuro neloučíme navždy ,-)

Fakulta (1998)

Nice one :-)