Princezna Mononoke (1997)

Rozhodně jedno z nejlepších anime! Mijazaki opět boduje. Film mě očaroval a ráda si jej čas od času znovu pustím. Příběh se mi nikdy neokouká, krásná hudba v pozadí filmu dodává ještě větší kouzlo, bezkonkurenční fantasy! - 5*

Lásky čas (2013)

Od tohoto snímku jsem rozhodně očekávala víc. Film si na nic nehrál, příjemně se na něj dívalo, ale přišlo mi, že mě nijak nepřekvapil, byl, až moc předvídatelný a tuctový. Odcházela jsem z kina sice spokojená, ale film bohužel nenaplnil má očekávání. - 3*

Mládeži nepřístupno (2013)

Opravdu výstřední komedie! Místy mě ten film opravdu šokoval, ale byly pasáže, které mě rozesmály. Je to rozhodně hodně ujetý kousek, ale příběhy byly originální a hravé. - 3*

Umění zapadnout (2011)

Tento film je pro mě výjimečným kouskem a vždy se k němu velmi ráda vracím. Proměna postoje k životu a ke vzdělání dospívajícího George mi vždy ukazuje, že, když člověk v životě chce, zvládne i nemožné. - 4*

Pýcha a předsudek (2005)

Podle mě nejlepší herecký výkon Keiry Knightley. Film zaujme svým dějem, hudbou, úžasnými hereckými výkony, přírodou. Líbí se mi, že si tento snímek na nic nehraje, je přirozený, dobře se na něj kouká. Velmi okouzlující příběh jedné lásky, film mě baví i po pátém shlédnutí. - 5*

Teď a tady (2012)

Film, který nemůže nechat snad žádné oko suché. Tolik emocí v jednom snímku jsem opravdu nečekala. Vyzdvihla bych zde Dakotu Fanning, tato talentovaná mladá herečka se dokáže perfektně zhostit každé své role. - 5*

Spisovatelé (2012)

Film sleduje jednu konkrétní rodinu v průběhu roku. Líbí se mi zde ta proměna vztahů, obdivuhodné co se vše se stane za jediný rok. Lily Collins role Samanthy opravdu sedla. Výborný, oddechový film, který zpříjemní volnou chvíli. - 4*

Hvězdný prach (2007)

Nádherná, čistá pohádka pro celou rodinu, která si na nic nehraje. Velmi hezky se na ni dívá. Celý tento snímek oživuje Robert De Niro, který je mým oblíbencem. Příběh lásky, který pohladí duši a ukazuje nám, že dobro zvítězí nad zlem. - 5*

Láska nebeská (2003)

Bezkonkurenčně jeden z nejlepších vánočních filmů. Některé filmy nedokáží dobře vykreslit ani jeden příběh, tento film se pyšní dokonce několika příběhy současně. Sympatičtí herci filmu dodávají ještě větší prestiž. Tento film ve mně vždy dokáže vzbudit emoce a nikdy mě neomrzí. - 5*