Den nezávislosti (1996)

První můj kino "velkofilm" moderní doby a to se nezapomíná.

Slovácko sa nesúdí (1975) (seriál)

Dle hodnocení je vidět jak je naše malá zemička nejednotná jak v jazyce tak v myšlení .Zatímco vulgárností přecpaný film Kurva hoši gutntag (miluju ho) používal teméř totožné nářečí a u nejednoho diváka je nejlepší českou komedií všech dob. Tak Galuškův jemný a bezezbytku reálný humor už mnozí nechápou.Za sebe jako obyvatele Slovácka musím říct že je to balzám pro moje oči a především uši.

Černá zmije - Černá zmije IV (1989) (série)

Rowan Atkinson pro mě bude vždy první Černá Zmije a až potom Mr.Bean.Někdy sice vedla ke vtipu až příliš dlouhá a toporná scéna ,ale výsledku jsem se vždy nasmál až až.V celé sérii navíc Atkinsonovi parádně sekunduje Hugh Laurie a především Tony Robinson jako nezapomenutelný Baldrick.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Všechni Cibulkovi medvědi byli lepší herci než představitelé hlavních rolí téhle legendy o čemž svědší úspěchy jejich další tvorby.Ale v devadesátých letech nám to prostě muselo stačit :-) ...

Raubíř Ralf (2012)

Působivé 3D zpracování s poněkud nudným příběhem, ale vypadá to opravdu nádherně.

Cirkus Humberto (1988) (seriál)

Nehodnotím kvalitu seriálu protože jsem ho viděl asi před dvaceti lety, ale jako dítě jsem ho miloval a to je dost dobrý důvod na vysoké hodnocení :-)

Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)

Jednoznačný vrchol české seriálové tvorby s nezapomenutelnou atmosférou případů,legendárním hereckým obsazením a pro mne dodnes šokující úvodní znělkou od Karla Svobody.Sherlock Holmes po česku.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Rakušáci pochopili že nemají herce a tak obsadili do hlavní role psa.

DO-RE-MI (1998) (pořad) odpad!

Tento pořad definitivně vyvrátil pořekadlo "Co Čech to muzikant"

Nespoutaný Django (2012)

O nic víc lepší než Opravdová kuráž od bratrů Coenů s o nic lepším hereckým obsazením.Přesto je nadšení na straně Tarantina.Nicméně těch 165 minut jsem se opravdu bavil a o to tady jde.