Hádej kdo? (2005)

Super komedia v hlavnej ulohe s bernie mac alias Persi jacksonom nech odpočiva v pokoji super herec

Doggystyle (2001)

Snoop Dogg je pán Hudba super "Herečky" tiež, tí čo hodnotili ako odpad tak sú asi teplí

Scary Movie 2 (2001)

keď sa už na takej srande nedokážu lúdia zasmiať tak potom ich nechápem načo to aj pozerajú pozdravujem všetkých čo to hodnotia ako odpad však scary movie je film pre srandu zabaviť sa a to všetko spĺňa.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

keď sa už na takej srande nedokážu lúdia zasmiať tak potom ich nechápem načo to aj pozerajú pozdravujem všetkých čo to hodnotia ako odpad však scary movie je film pre srandu zabaviť sa a to všetko spĺňa a platí to pre všetky časti

Příběh z Bronxu (1993)

de niro natočil podobný film ako film mafiáni z roku 1990 v ktorom hral aj on su tam podobne scény ale mne to nevadilo mam rad mafiánske filmy.

Kmotr 1, 2, 3 (1992) (TV film)

Som fanúšik mafiánskych filmov ale tento film Krstný otec I.II.III je top. top že keď som dopozeral všetky časti tak na druhý deň som si ich pozrel znova brutálne natočené hudba všetko dokonalé.

Ztřeštění poldové (1990)

Super komédia na ktorej som sa nasmial že ma brucho bolelo, super česky dabing budem si musieť niekde tento film zohnať rád by som si ho pozrel ešte raz

Kmotr (1972)

Ovládací panel