Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
/ 3 body
Calle
Luboš F.
Brno-venkov, Jihomoravský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Krimi
Drama
Sci-Fi
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Francie
Československo
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
Temný rytíř
(2008)
Warrior
(2011)
Gladiátor
(2000)
Gran Torino
(2008)
Vetřelec
(1979)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Smrtonosná past
(1988)
CBGB: Kolébka punku
(2013)
Na hraně zítřka
(2014)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(4)
jarkolar
Paulina01
zdenotvor
alivy