První den zbytku tvýho života (2008)

Francouzský film opět boduje! Velice kvalitní snímek, který je plný emocí a výborných hereckých výkonů.

Čas umírat (2007)

Danuta Szaflarska je tak charismatická a krásná ženská, plná elánu i v jejím úctyhodném věku a ještě k tomu dokonalá herečka! K tomu nádherný zástupce Border Colie (i přesto že je nemám ráda) a černobíle laděná kamera tvoří nádherný snímek. PS: Ta tlustá velryba je vážně odporná a protivná od pohledu.

Devítky (2007)

Protože koaly jsou na vyšším levelu než lidi, mají telepatické schopnosti a předvídají počasí!:)

Horší než smrt (2007)

Stačí trochu "Valia" a hned je o zábavu postaráno. Britský černý humor opět boduje.

Chaotická Ana (2007)

Kdyby nebyla Ana hloupá a nezbavila se svých krásných dredů, které vzápětí vystřídala tmavým nepěkným mikádem, bylo by to za pět :-) Opravdu velice kvalitní snímek, se zajímavou tematikou,velice sympatickou a krásnou herečkou, doplněný nádhernými malbami.

Sirotčinec (2007)

A to o ježíškovi je taky výmysl? Děti jsou záruka dobrého hororu.

That's Life (2007)

Pobavilo. Takový běžný víkend:-)

Zkažená mládež (2007)

V porovnání se švédským Ondskan (2003), který má velice podobné téma, mi tento film nepřijde zas tak skvělý, každopádně i přesto velmi emotivní s o dost drastičtějším koncem.