T2 Trainspotting (2017)

Tenhle film těžko pochopí někdo, kdo buď nepodlehl kultu prvního dílu, nebo mu nebylo 40. T2 je všechno, čím chtěli být Sněženky a machři po 25 letech. Kombinuje energii s nostalgií, východisko s deziluzí, a to tak, že tomu nejde nepodlehnout. A jako největší hrdina se tu najednou ukáže ten, který byl vždy v pozadí, kterého nikdo nebral moc vážně, nikdo do něj nevkládal naděje ani víru - Spud. Viděno 2x a napodruhé ještě lepší!

Fotograf (2015)

Tenhle film, ze je nudnej, trapnej a bez příběhu? Kdo tohle tvrdí, měl při sledování hlavu v zadku a emocí v něm není ani za mak. Fotograf je doslova jako Saudek. Žije, dýchá, smilni, baví, dojímá, budí obdiv i lítost, ten film brilantně zobrazuje Saudka formou imprese, obrazu z jeho života, které ve druhé polovině plynule přejdou do dramatu jak bič. Roden a Málková jsou dokonali a Fotograf je Pavláskové nejlepší film hned po Času sluhu!

Modelky s.r.o. (2014)

Ježiš, to je fakt sranda tady, zase kopa pseudointelektuálů. Hele, víte, jakej má ten film podtitul? Úplně blonďatá komedie!!! Viděl jsem ten film s kopou náctiletých holek, který se smály od začátku do konce. Tak prďte na umění, ten film je sranda a hlášek má fakt hromadu.

Úsvit planety opic (2014)

Snůška klišé, které by v příběhu plném lidí byly nesnesitelné, ale u těch opic to zase tolik nevadí :)

Poslední cyklista (2014) (TV film)

Výjimečně silná věc, u které jsem pro tu samozřejmou dokonalost a profesionalitu úplně zapomínal na to, že to je český filmˇ, čemuž přispívalo i obsazení neznámých herců. Skvělé!!!

Dlouhá cesta dolů (2014)

Není to nic převratného. Nic, co by už člověk neviděl. Ale je to neskutečně příjemně natočené, že si tenhle film dám kdykoliv znovu a rád. BTW Soundtrack nemá chybu a track Naked Angel je prostě úžasnej

Lásky čas (2013)

Není to dokonalý film. Curtis dokonce občas sám sebe vykrade, ale je to tak nakažlivě krásný, že nemohu nedat plné hodnocení

Den zrady (2011)

Má to sice pomalý rozjezd, ale zhruba po půl hodině to nabere takové obrátky, že člověk s napětím čeká, jaké svinstvo kdo tady na koho ještě vymyslí. A ta pointa... prostě good!

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Po prvním díle: ABSOLUTNÍ ZKLAMÁNÍ

Rivalové (2013)

Úžasný film. Nejsilnější, jaký jsem v poslední době viděl. Strhující v psychologických i závodních scénách. Vymazlený vizuál, některé záběry jsou doslova nádherné. Skvělý soundtrack. A výborní herci, kteří měli základ ve scénáři, který nenadržuje ani jedné z postav, ale pěkně přelívá vaše sympatie z jedné na druhou. A jen pro zajímavost - scenárista Peter Morgan je zetěm Karla Schwarzenberga!