Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
2 fanoušci
/ 2 body
Tripy
Pavel Hekele
Karviná, Moravskoslezský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Animovaný
Komedie
Sci-Fi
Drama
film
seriál
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Německo
Kanada
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Sherlock
(2010)
Hra o trůny
(2011)
Griffinovi
(1999)
Futurama
(1999)
Simpsonovi
(1989)
Dva a půl chlapa
(2003)
Spartakus: Bohové arény
(2011)
Mentalista
(2008)
Teorie velkého třesku
(2007)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(2)
H4n1S
Nole
Časové pásmo bylo změněno