• Krátkometrážní

Lásky čas (2013)

Je to sladky, je to roztomily, je to dojemny, ale nesezralo me to tak, jak jsem puvodne cekala, takze za to jeden bod dolu. A taky vlastne za tu dlouhou stopaz, k tem byvam vzdycky skepticka a i tady se to vyplnilo. Posledni pulhodka byla slusna zivacka.

Insidious 2 (2013)

Je to to trošku vývar jedničky, nepřišlo mi to tak infarktový i přesto, že jedničku jsem v kině neviděla a dvojku jo... Atmošku to má a Wan s Bisharou je záruka kvality... Btw, puberťákům bych zakázala vstup do kina na takovýhle filmy. Nebo nám ostatním u vstupu rozdávat paralyzéry!

Dahmer (2002)

O Dahmerovi jsem precetla obrovsky mnozstvi materialu a koukat na tenhle film me zdaleka tak nebavilo. Spooooousta hluchych mist. A strasne me sralo, ze sceny nebezely chronologicky. A taky, ze se vlastne v celym filmu neudala nejaka sokujici scena...Pro me vcelku zbytecny film. Myslim, ze tenhle pripad si zaslouzi daleko lepsi zpracovani.

Očista (2013)

Trochu to na me pusobi jako vykradacka Posledniho domu nalevo, Funny Games a Oni. Napad je to dobrej, ale myslim, ze se z toho vyzdimat daleko vic. Diky kratky stopazi (ktera mi ve finale prisla jeste kratsi) to cely nejak uteklo a pripadalo mi to jako bych zkoukla jednu epizodu nejakyho serialu. Komentar pisu bezprostredne po zhlednuti filmu, takze predpokladam, ze uz zitra nebudu vedet, ze jsem to videla. Proste zklamani...

The Loved Ones (2009)

Váhala jsem mezi třema nebo čtyřma hvězdama, ale abych dala vyšší hodnocení, musela by to bejt ještě kapku větší řežba a klidně i delší stopáž... Ale i tak mě to hodně bavilo :)

The Butterfly Room (2012)

Chvalim napad, chvalim zapletku a pribeh, chvalim Barbaru Steele. Ale neco tomu chybelo...Vlastne vsechno, co ma horor mit - lekacky, napeti, pripadne gore sceny. Vcelku zbytecnej film.

Carrie (2013)

Carrie se bude hodnotit dvema pohledy. Verim tomu, ze jinej nazor budou mit lidi, co videli original z 1976 a jinej nazor budou mit lidi, kteri ho nevideli. Ja original videla, ale muj nazor by spise zapadal do kolonky "nevideli 1976" - libilo se mi to, hodne! Zastanci originalu budou remake pravdepodobne kritizovat. Je pravda, ze vesmes vsechny sceny jsou totozny s originalem a lidi to budou porovnavat, ze proste original je original a ja nevim, kde co jeste... A co? Mne se zmodernizovani tohohle pribehu libi. Jsou tam mobily, je tam internet, proste stara Carrie v modernim kabatku, nevidim na tom nic spatnyho. Napriklad modernizace jenom svedci u vyvrcholeni, tedy v momente, jakmile je Carrie polita krvi. Nebudu lhat, na tuhle scenu jsem pomyslena, jakmile uplnynula prvni vterina filmu a nemohla se ji dockat. Cesta k ni vam pak prijde nekonecna a docela se to tahne, ale Carriina pomsta vam to vynahradi ;) Myslím, ze volba Chloe byla trefou do cernyho. Na to kolik ji je, se s tim paradne poprala. Ve skutecnosti je nadherna, ale tady proste umela zahrat tu utlacovanou outsiderku, ktera nikomu nekouka do oci a za celej film promluvi sotva par vet. Nejak ma pro me daleko vesti charisma nez Spacek. A Julianne Moore? Ty proste role matky s krestansky vymletym mozkem taky padla jak prdel na hrnec. Tezko rict, zda by me volba jiny ustredni dvojice nalakala do kina. Secteno podtrzeno, jsem spokojena, za me 80%.

Drsňačky (2013)

Hodne jsem se nasmala. Nic vic, nic min jsem ani necekala, nez proste srandu... Proste Slecna Drsnak v double kabatku :D

Maniak (2012)

Uprimne jsem docela zklamana... Cekala jsem jeste trosku neco navic. Na stopaz filmu mi prijde film celej takovej utahanej se spoustou hluhych mist a obraz ocima Franka me v polovine filmu taky zacal docela slusne srat. Gore sceny dobry, o tom zadna, ale to dobrej horor nedela... Za me prumer.