Projekt X (2012)

Mě to bavilo! Každý film nemusí bejt veledílo. Prostě film u kterého se odreaguju:)

Zápisník jedné lásky (2004)

Ryan a Rachel! První film kde jsem je oba viděla poprvé a oba jsem si okamžitě zamilovala a v jednom z nejlepších romantických filmů co znám. Miluju tu to prostředí, jejich zamilovanost a to že i po tolika letech to mezi nimi neskončilo.! Je mi jendo jak moc lidí to považuje za přeslazené já mam pro tenhle film slabost a pokaždé mě rozbrečí

P.S. Miluji Tě (2007)

Opět jeden z mála dobrých romantických fimů a to že já je moc nemusim,ale tenhle mě fakt baví!. Zbožnuju scénu kde se poprvé seznámí a Gerard řiká že ještě nikdy neviděl holku která by na sobě měla tolik barev a když zpívá a hraje na kytaru a Irsko! Povedej film

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Není to klasický seriál jako každý jiný. Neřeší se tam jenom vážné věci a to se mi na tom líbí. Nejradějí mám rozhovory mezi Rory a Lorelai nebo Lorelai a Lukem. Miluju ty jejich filmový maratony, hory jídla, litry kafe ,jejich humor ,směšné rozhovory u kterých se hádaj jestli ,,co třeba ten řízek'' je pointa nebo není, Jak Lorelai básní o zimě a sněhu, jejich první procházky ve sněhu, páteční večeře no prostě všechno!

Svatý boj (2001)

Skvělej film a Ryan byl výbornej..ale snímek u mě vyvolal divnou náladu

Počátek (2010)

No tak tenhle film mi ukázal že naprosto dokonalé filmy existují! Christopher je naprosto precizní a všechno má do puntíku promyšlené. Bylo opravdu těžké všemu porozumět , přes 2 hodiny bejt plně soustředěná bylo docela namáhavé, ale rozhodně snímek stojí za shlédnutí!!!

Lars a jeho vážná známost (2007)

Vyprávět tenhle film někomu tak si pomyslí co to je za kravinu..ale mě ten film dojal.Celý je to tak zvláštně smutně dojemný a Ryan Gosling opět ukázal co v něm je.