Zůstaň se mnou (2014)

Lidi,co dávají 1 - 2 hvězdy: Nechápu, proč se na to díváte, když od toho nic moc evidentně nečekáte. Ja také popravdě nevěděl co čekat, ale vyplatilo se a myslím si, že Chloe Grace Moretz podala zatím nejlepší herecký výkon v kariéře. Je to pravé drama, tažke ikdyž je zde romantika tak drama přesahuje. Krásné herecké obsazení, prostředí, příběh (ikdyž krapet smutný), scénář i reřie. Jasně najdou se chyby o velikosti lentilky, ale ty hodlám akceptovat, protože už dlouho jsem neviděl tak dobrý film s titulem DRAMA :) A vsadím se, že "xxmartinxx a "Hild" jsou muži, jinak by tento film přijali trochu lépe a promysleli hlavní myšlenku filmu a nedávali by zbytečně nízké hodnocení, které si tento film absolutně nezaslouží!!!! ....

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Paráda, mnohem lepší než první díl :) A Bezzubka je skvělý :D

Manželská rána (2013)

Jistě, skoro každý od tohoto filmu čekal trochu více, ale popravdě to opradvdu držela jen ústřední čtveřice - Emma Thompson, Pierce Brosan, Celia Imrie a Timothy Spall. Režie mohla být kvalitnější a scénář lépe propracovaný. Dal bych hvězdy čtyři, ale to by muselo vypadat lépe. Jinak odehrává se to jak v Paříži, tak na jihu Francie, což je paráda. Film je docela vtipný. To ale na čtyři hvězdy nestačí a nestačí na to ani jedna z mých oblíbenkyň Emma Thompson (ikdyž je to je legenda). Film ale splňuje jednu věc - a to je prostoduchost.

Nejhledanější muž (2014)

Další oscarový adept! (Zatím mám tři - Zmizelá, Mapy ke hvězdám a toto). Herecky naprosto v pořádku a velká škoda Philipa Seymoura Hoffmana. Rachel McAdams by si mohla jít taktéž pro Oscara (Proti Rosamund Pike, Julianne Moore a další, možná Amy Adams (Big Eyes - 2014), no uvidíme). Každopádně je risk toto téma vytahovat, ale povedlo se. Naprosto strhující a ohromující film, který vás donutí se zamyslet. Doporučuji.

Památkáři (2014)

Nevim, co tady většina "brečíte". George se pokusil z historického a válečného filmu udělat krapet zábavnej film a podařilo se mu to. Herecké obsazení je bravůrní, děj taky, scénář trochu dopilovat a jinak režie vcelku dobře odvedená. Zkuste napsat scěnář, produkovat film, režírovat a hrát hlavní roli, věřím, že byste měli ještě míň procent než Památkáři a ti mají 58% NEOPRÁVNĚNĚ!

Sex Tape (2014)

Popravdě, jsem čekal něco horšího, když jsem zde četl ty vaše recenze. Jako je pravda, že to není bombovní film, ale zase na druhou stranu ne zas tak úplně kravina. Jsou horší filmy. Cameron Diaz mám pořád rád a dívalo se na ni dobře, jediné, kdo mi z herců neseděl je Jason Segel. Já mu to herectví nějak něvěřím....Nečekejte od tohoto filmu zázraky, ale na volné odpoledne a na trochu pobavení splňuje kritéria.

Falešní poldové (2014)

Najdou se horší filmy a tenhle, věřte nebo ne, byl docela zábavný. Jake i Damon mi ovšem pořád dávali naději, že se dívám na celovečerák New Girl, kde oba hrajou. Nina Dobrev byla pěkná a sexy a záporák Andy Garcia byl dobrej. Na 4 hvězdy to ale není bohužel. Nebráním se pokračování, třeba to bude vychytanější a celkově lepší. Hlavně aby vyměnili režiséra, pravě režisérská práce mi na tomhle filmu neseděla nejvíc. Ale zase o kapku lepší než také letošní 22 Jump Street.

Newyorská romance (2013)

Příjemný film s výborným obsazením. Ať už Mark Ruffalo nebo Keira Knightley, zkrátka moc dobrý film. Adam Levine nejen krásně zpívá, ale i dobře hraje. Na to, že to je jeho první filmová role, tak klobouk dolů. K tomu ještě kouzelnej New York - báájo. Jestli se chcete na tento film podívat, tak jedině s dobrou náladou.

Strážci Galaxie (2014)

Asi nejslabší marvelkova, co jsem viděl. Hodně nesympatický hlavni hrdina Chris Pratt (nevím, co na něm vidí jeho žena Anna Faris), zelená Zoe Saldana atd..No nevím, nevím. Váhal jsem, jestli dát 4 nebo 3 hvězdy, ale nakonec to druhé protože to nezachránilo ani většina dobrých hlášek. Film se v první půlce dost vlekl a začalo to až, když utekli z vězení. Velké plus, ale dám za vedlejší roli v podání Glenn Close - já ji zbožňuju. Jinak nic moc. Uvidíme, třeba dvojka bude lepší.

Želvy Ninja (2014)

Nebylo to tak zlé. Jako místy strašně přehnané a někdy zase ne. Občas vtipné, ale popravdě jsem čekal mnohem víc. Megan Fox to sehrála docela dobře a ve filmu byla hodně sexy. Kdo by to byl řekl, že má doma dvě děti? :) A po dlouhé době vidět (leč ve třech scénách) Whoopi Goldberg bylo skvělé (mohli s ní dát jednu scénu i na konci filmu aspoň). Jestli bude pokračování nebo ne, tak doufám, že bude o trochu lepší....