Není Kronk jako Kronk (2005)

Není Kronk jako Kronk ma príjemne prekvapil. Naozaj veľká dávka humoru. Rudy bol skvelý ale samozrejme aj Krong. Odkaz na Gluma z Pána prsteňov ma naozaj dostal a perfektne pobavil. Je to jeden z tých filmov, ktoré si rád pozriem aj viackrát.

Oddělen (2011)

Pútavý film, ktorý vám umožní nahliadnuť do duše učiteľa. Veru nie je to prechádzka ružovou záhradou. Ten humor v škole mi prišiel taký od veci. Inak to bolo celkom dobré.

Bídníci (2012)

Dlho som sa tešil na nových bedárov, ale priznám sa, že som sa tiež aj bál toho, že muzikál ma nebude baviť. Napriek tomu som sa presvedčil o opaku a film ma veľmi zaujal. Ešte teraz (po dvoch) týždňoch mi znie v hlave pieseň Look Down. Naozaj krásny film zo silným príbehom.

Pí a jeho život (2012)

Ani po dvoch pokusoch pozerať tento film, som ho nedopozeral. Nezaujal ma....

Muži v černém 3 (2012)

Sú filmy ktoré pozeráte niekoľkokrát dookola a stále vás bavia. Sú filmy ktoré si pozriete raz a stačí vám. Ale tento film patri do kategórie: škoda pozerať. Vôbec ma nezaujal. Úplná nuda. Dávam 2 hviezdičky iba za Willa Smitha. Inak by to bol asi odpad.

Čistá duše (2001)

Úžasný film, ktorý zaujme aj náročného diváka. Hlavná rola, ktorú hral Russell Crowe, bola skvelá. Nie je to ten klasický drsňák ako sme ho videli vo filme Gladiátor. Ukázal že vie zahrať naozaj čokolvek: borca, blázna aj génia :D

Jackass 3 (2010)

Niektoré scény boli skvelé, väčšina však súvisela z utrpením človeka. Na tom sa neviem úprimne zabávať...

Pustina (2006)

Zaujímavý film. Odohráva sa prevažne v exteriéry čo sa mne osobne pri tomto filmovom žánri veľmi páči. Scény so psami v lese boli skvelé. Vadilo mi iba to, že som nakoniec videl vraha do tváre. Dávam 4 hviezdičky.