Marťan (2015)

videl v kine 3D je to 85percent

EXODUS: Bohové a králové (2014)

velkolepy film ridleyho scotta ... pre mna to bol nadherny zazitok ... videl v kine 3D .. 90 %

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Do tretice vsetko dobree. A tak to bolo v mojom pripade pri hobittovi. Jednotka sa mi pacila najmenej, v niektrorych veciach az nepaacila. Treti Hobbit si ma ziskal asi aj tym, ze v kine to vyznelo ovela efektnejsia ako pri pc. Martin Freeman ako Hobbit bol perfektny, castokrat ma pobavil. Ale hlavne krasne efekty a vizualne zobrazenie je nadhernee a to som si poridne uziival :)

Noe (2014)

U mna je to sklamanie roka... tesil som sa na tento film a po mnohyych kritickych nazoroch som ho ani hned nepozeral ... teraz s odstupom casu som sa rozhodol, ze si ho pozriem.... po prvej hodine a pol som sa rozhodoval ci sledovanie neukociim vzhladom na to, ze dej sa mi vobec nepaacil... konkreetne archa, potopa, zvierata sa mi nepacili a skalni obri boli uuplne odveci... potom som sa predsa rozhodol to dopozerat a musiim povedat ze to potom uz bolo zaujiimavejsie... pacil sa mi charakter noeho (Russell Crowe) bol borec.. a aj priiroda a spracovanie bolo pekne.. veriim tomu, ze keby sa drzia biblie a nedoseru to hovadinami tak by to bola pecka roka a zarobili by na tom daleko viac vzhladom na dve miliardy krestanov na zemi....

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

zo zaciatku iba nuda... neskor ked sa zacal dej rozvijat tak ma to zacalo aj bavit... a koniec sa mi uz paacil pat hviezdickovo :)

Zeiten ändern Dich (2010)

"Wenn du kein Respekt hast, dann bist du ein Niemand ! Ein Opfer !!!" Velmi pekny film o Bushidovi. Pre mna, ako Bushidovho fanusika, to bol aj emocne velky zazitok. Zobrazuje jeho zivot, ktory vobec nebol lahky.

Pompeje (2014)

salutovat po anglicky ??

Mrtvý muž (1995)

Film od Jima Jarmuscha bol o niečo zaujímavejší ako Broken Flowers. Páčila sa mi hlavne scéna kde Johnny Depp prvýkrát strieľal. Ale inak už iba asi dve desivé scény, ktoré mi zabránili zaspať. A kvôli dvom, trom scénam sa veru film neoplatí pozerať. Celkový dojem je 30%.

Zlomené květiny (2005)

Prvých 20 minút som rozmýšľal iba nad jedným. Vypnúť alebo nevypnúť. Nevypol som to, vydržal som do konca. Ale môžem povedať iba toľko (k tomuto extrémne nudnému filmu), že som pri tom nezaspal.

1942 (2012)

Nudný a dlhý film, ktorý nám ponúka pohľad na život ľudí v období vojny. Skutočná udalosť, ktorá je strašná, ukazuje okrem iného premenu veľkého pána vplyvom vojny a hladu na obyčajného utečenca. Druhýkrát by som to už určite nepozeral. Tri hviezdičky sú maximum čo môžem tomuto filmu dať.