• Krátkometrážní

Žáby k zulíbání 2 (2007) odpad!

Parta třináctek, co řeší kluky a chová slepice? Vážně? Vždyť těm holkám ani nestačila narůst prsa!

Jak nežít svůj život (2007) (seriál)

Ze začátku jsem se ptala sama sebe, na co se to vůbec dívám, ale po chvilce jsem se do toho zamilovala. Don je vůl, který mě dokáže bavit hodiny:D

Cashback (2006)

Film, na který jsem narazila úplně náhodou, od kterého jsem nic nečekala a který mě strašně mile překvapil. Poměrně jednoduchý příběh je zde pojat originálně a zábavně. 4*

Máj (2008)

Chápu, že režisérovi šlo o co nejlepší vystihnutí Máchova díla, ale čeho je moc... Scéna, ve které Vilém zabíjí svého otce je k smíchu a ta následující celý snímek už totálně pohřbila. Jinak Jarmila mi ve filmu přišla spíš jako nějaká (řekněme naivní) flundra, která si užívá s kýmkoliv na počkání. Na závěr přihodím něco pozitivního, ve filmu byly i světlejší momenty. 2*

Musíme si promluvit o Kevinovi (2011)

Vynikající, avšak depresivní a ke konci i poměrně děsivé. Obdivuju Tildu Swinton, že to tak skvěle zahrála. Jinak se mi film děsně líbil, ale slabším povahám bych ho nedoporučila. Sama cítím, že budu potřebovat nějakou tu chvíli, než se na něj budu schopná podívat znova. Prostě správná psychárna.

Imaginární lásky (2010)

Nebylo třeba slov, pouhá gesta nám totiž ukázala, jakými myšlenkami se dvě hlavní postavy užírají. Xavieru Dolanovi se podle mě povedl velmi zdařilý filmový kousek, nad kterým budu ještě nějaký ten pátek přemýšlet.

Sherlock Holmes (2009)

Nový, zábavný a navíc stoprocentně nejakčnější Sherlock Holmes, kterého jsem doposud viděla. Příběh byl velmi povedeně hudebně doprovázen a Jude Law jako vždy nezklamal.

Ptačí zpěv (2012) (TV film)

S každým dalším filmem mi přijde Eddie Redmayne lepší a lepší. V tomto snímku dokázal skvěle vyjádřit emoce hlavního hrdiny a stačilo mu k tomu pouze nasadit ten správný výraz. Velmi povedený film, mou pozornost si udržel až do poslední chvíle.

Všemocný (2011)

Očekávala jsem něco víc. Jedním slovem zklamání.

Avatar (2009)

Házejte na mě kameny, ale viděla jsem film doma ve zhoršené kvalitě a možná i kvůli tomu je moje hodnocení tak nízké. Až na působivé efekty, které zaujaly spousty diváků v kině a o které jsem já byla ochuzena, byl ten film svým příběhem dost průměrný.