• Krátkometrážní

Proboha! (2008)

Film, který snad dokáže pár lidem otevřít oči.

Hodný syn (2011)

3 je málo, 4 moc. Jedna z chvílí, kdy si přeju, aby mělo čsfd rozsáhlejší hodnotící stupnici. Rozhodně se ale jedná o zajímavý film, který stojí za to vidět. U kamarádů vyvolal nejrůznější reakce - někdo to miloval, někdo odsuzoval. Za sebe dávám takových 70%.

Legenda o "1900" (1998)

Nevím, jestli to tak přišlo jen mně, ale svým způsobem mi film připomínal "Velkou rybu". Ta se mi ale popravdě líbila daleko víc.

Osamělý jezdec (2013)

U tohoto filmu jsem se musela smát nahlas. Kdybych se na něj dívala doma, asi bych jen nevěřícně krčila obočí, co všechno do něj nenacpali, ale jako letní film, na který si zajdete s kamarády do kina, je to naprostá bomba! Pokud bych se film snažila nějak popsat, přišel mi jako mix narážek na jiné filmy, smíchaný se špetkou Diesneyovské naivity, okořeněný sexy kukučem Armieho Hammera a Deppem, který si z toho přes 50% času dělal srandu, a to všechno bylo zabalené do rádoby velkolepého amerického westernu. Takže pokud hledáte něco, u čeho se můžete zasmát, tohle je pro vás podle mě to pravé. :)

Nepohodlný (2005)

Poutavý příběh, oblíbení herci, skvělá kamera a hudba- co víc si přát?

Raubíř Ralf (2012)

4* především za super nápad! :)

Nora Roberts: Vražedná nevinnost (2011) (TV film) odpad!

Jeden z mála filmů, u kterého jsem měla chuť vyškrábat si oči. Na konci se mi honilo hlavou jediné-vratťe mi dvě hodiny mého života.

Domů na Vánoce (2010)

Film sám o sobě špatný nebyl, ale říkám velké NE písničce na konci filmu. Vůbec se k němu nehodila.

Mechanický pomeranč (1971)

Nojo, člověk si musí dávat pozor. Náhoda je blbec a to, co jsme jednou udělali, už se nedá vrátit.

Až vyjde měsíc (2012)

Úsměvná komedie, aneb když se děti chovají dospěle. :)