Gravitace (2013)

Jesus Christ...Musím priznať, že som bol k tomuto veľdielu až prehnane skeptický ale som veľmi rád, že som sa opäť mýlil. Hrde môžem povedať, že som takýto film ešte nevidel...Gravity je unikát a konečne začínam chápať prečo je Cauron tak vyzdvihovaný :)

Kandidát (2013)

Celkom odvážny film s veľkým potenciálom ktorý ale bohužiaľ nedokázal naplno využiť. Ale na slovenské pomery celkom slušné :)

Rivalové (2013)

To, že Howard vie majstrovsky a zaujímavo točiť životopisné filmy mi ukázal už Čistou dušou. Takisto mi predviedol, že mu nie je cudzia ani dynamická réžia v symbióze zo Zimmerovou hudbou(Anjeli a démoni - ať si každý myslí čo chce) ale to že to dokáže takto skĺbiť som nečakal..... Rush je adrenalín v najčistejšej podobe a symbolizuje všetko prečo sme radi muži - súperenie, krásne ženy, rýchle autá a hlavne ctižiadostivosť. Keď k tomu prirátam herecký koncert Bruhla( uphs vlastne Laudu) tak to je určite jeden z naj filmov roka.

SuperStar 2013 (2013) (pořad) odpad!

Dalšia séria megatrápnej a azda najnaťahovanejšiej súťaže ktorá svoj potenciál vyčerpala už v prvej svojej sezone. A nezachránila to ani Ewa Radodajná pri ktorej mi tvrdne cikula. Hanba televízie!!!

Vlk z Wall Street (2013)

Premiéra 16. 1. 2014. 21:00 - 00:00 Tento snímek je jedna z najväčších(pokial nie najväčšia) filmových jízd v historii. Jinak se ten film ani nazvat nedá - je proste kurevská jízda na horské dráze. Byla to sázka na jistotu a Márty - já sem vedel, že to bude pecka ale TOHLE je kurevská ATOMOVKA. Asi jediný film u ktorého mi tiekli slzy smiechom(a to doslova) ale film je miestami aj koulervoucí drama. Myslím, že práve tento mix komedie-dramatu spolu s perfektným castingem je dúvod mé obrovské ejakulace. A Leo? Řeknu to takhle - když za tohle toho plešouna nedostane tak by ta budova mnela shořet na popel. Proste jeho životný výkon a po Goodfellas najlepší Scorsese.!!! Čuráku už to nečti a mazej do kina!!!

Avengers (2012)

Keby som mal 12 tak by to bol film môjho života. Marvelovský superhrdinovia v jednom filme s nadupanou akciou v Manhatane. Filmová lahôdka na ktorej na prvý pohlad nevidíte žiadny kaz. Triezvejší pohlad ale hovorí niečo iné. Film vlastne nič nové neprináša - máme tu štandartnú zápletku, nevýrazného zloducha a ani o nejakých perfektných hereckých výkov sa hovoriť nedá. Aj ked sa Avengers tvári ako špička žánru tak nou vo skutočnosti nie je(tou ostáva Nolanov Batman a Raimiho Spider-man). Film ale predsa naplnil moje očakávania a dostal som príjemný blocbuster s hláškujúcim Downeym, sexi Scarlet dobrou akciou a potešujúcou hudobnou zložkou. Po opetovnom zhliadnutý dávam hviezdičku dole - nudné dialogy a akcia typu bum bác.

Bouřlivé víno (2012) (seriál) odpad!

5 minutové čumenie do steny je obsahovo rovné 10 dielom.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Nemám čo vytknúť, skvelo som sa bavil a užil si krásnu nostalgiu na mojich akčných hrdinov z dôb VHS. Hravo prekonáva prvý diel(ktorý sa mi zas tak moc nepáčil) a nerobí hanbu klasikám. Chybičky sa nájdu ale pokial vypnete tak si túto old school akciu užijete rovnako ako ja.Na tento film sa čakalo desťročia :) Postarám sa o to aby Slyho a jeho parťákov poznali aj moje vnúčata :D