Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Moc se mi líbil děj, jelikož je pro mě aktuální a chytlavý. Připadlo mi to taky vtipný a navíc jako bonus zde hraje Will Smith.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Vynikající, hlavně první polovina, která mi připomínala Hitche. Kdo nemá tento film ani v budíčku, děla velkou chybu. Škoda přeplácaného konce. Kdyby si to občas nehrálo na drama a konec by plynule navazoval na průběhu filmu, o 4* bych vůbec nepochyboval.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Na seriály se moc nedívám, ale tenhle mě pohltil natolik, že jsem zhlédnul 6. sérií během dvou měsíců. Barneyho si musí snad skoro každý oblíbit, ale celkově mám asi raději Teda. PS: To jsem musel jsem koukat od rána do večera, abych to za ty dva měsíce stihnul.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Pro toho, kdo hraje fotbal, nebo mu aspoň rozumí, nemůže být lepší seriál, než je tenhle. Mrzí mě, že nenatočili další serié, mě by to určitě neomrzelo, a tak se aspoň těším se na film, který už brzy vyjde.

Warrior (2011)

Jsem fanouškem filmů, se sportovní tematikou a tohle byl nářez, i přesto, že konec je snadno předvídatelný a nevyvoval ve mě tolik emocí. Nějakým způsobem jsem si oblíbil oba hlavní hrdiny(Brenden a Tommy), ale musím přiznat, že trochu víc Tommyho.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Pro mě velice dobrá komedie. Jelikož jsem mladá generace, tak mi vcelku vše přišlo vtipný. Dobře jsem se bavil.

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

I tento 3. díl Zahulíme, uvidíme se mi moc líbil, ikdyž ne tolik, jak předchozí dva díly, s tím jsem však už dopředu počítal. Pořád v této komedii byla spousta dobrých a vtipných scén.

Prokletý ostrov (2010)

Shutter Island je film, nad kterým se musíte po skončení zamyslet, a to mám nejraději. Děj mě vtáhl do sebe, ale nechával mi šanci přemýšlet, bohužel tak ve třech čtvrtinách už jsem byl celý popletený a už jsem se jenom napínavě díval. Nejvíc mě nadchla atmosféra ostrova s tím, že mi při hudbě běhal mráz po zádech. Po skončení filmu jsem byl jak přikovaný a musel jsem chvilku zpamatovávat, ovšem přijemně.

Počátek (2010)

Po prvním zhlédnutí Inception jsem měl velice dobrý pocit s tím, že jsem jsem některé pasáže nepochopil úplně na 100%. A tak jsem se další den na něj podíval podruhé a pořád nemám pocit, že chápu tento film dokonale(sen ve snu, který je snem dalšího snu a orientovat se v tom, jaký druh spánku zrovna probíhá) Mám se ještě co učit. I přesto se mi Počátek mimořádně líbil.

Zápisník jedné lásky (2004)

K tomuto filmu jsem se dostal hlavně kvůli tomu, že Gosling a McAdams jsou mými nejoblíbenějšími herci, a tak jsem ani chviličku neváhal, když jsem na tento film narazil. Co se týče samotného filmu, tak nejspíše nic moc nového nepřinese, já v tom však problém nevidím. Zpočátku jsem fandil Noahovi (Ryan Gosling), aby byl schválen rodiči od Allii (Rachel McAdams). Jelikož však Noah pochází z chudé rodiny, nemá to jednoduché a je odmítnut, což vyvolá první hádku, po které následuje rozchod, který přináší první dějovou zápletku. Od té doby už jde vše podle toho, jak má být, Allie si najde jiného vyvoleného s tím, že o něco víc miluje Noaha, který mezitím žije sám a pracuje na domu, díky kterému si na něho Allie před svatbou s jiným mužem opět vzpomene. Nakonec svatba nedopadne a vracejí se k sobě a žijí spolu šťastně až do smrti. Kdyby hráli ve filmu jiný herci, nejspíše by tento film 5 hvězdiček od mě nedostal, i přesto si myslím, že pro ty, co rádi sem tam kouknou na romantický drama, by měl být Notebook v jejich hodnocení pěkně vysoko.