Bojovník - Smrt je jen návrat domů (2023) (epizoda)

Začíname minulým stretom s čínskou assassinkou. Nachádza čas preniesť matice. Avšak na tie majú zálusk už snáď všetci zúčastnení. Chao začne robiť dealy života.

Bojovník - Spojitost s Číňany (2020) (epizoda)

Kým politici manévruju na tribúnach, majstri podsvetia prijímajú legálne služby SBS, kým sa jedni dvíhajú nahor, ďalší klesajú ku dnu. Niekedy stačí pohľad na hviezdy, inokedy musí prísť na pomoc Beethoven. Spoločnosť sa mení a modernizáciu vidíme ako na dlani, podobne ako v Peaky blinders. Good job

Bojovník - Svět křiváků (2023) (epizoda)

Iri boli konfrontovaní s čínskym gangom na vlastnom území napriek pretrvávajúcemu mieru. Nie každý je však za mierové riešenie a situácia je dosť napätá. Nečakané pochopenie voči slabnucemu otcovi prichádza zo strany súpera. Silné ženy Chinatownu majú zaujímavý pokec o tom ako ich vníma okolitý svet.

Bojovník - Tygr a liška (2019) (epizoda)

To všetko sa stihlo udiať v jedinej časti? Oh wow, mam pocit že som dopozeral celovečerný film

Bojový plán (2004) (seriál)

Popis znamych a ucebnicovych bojov a analyza vojenskej taktiky, prehladne animacie, rozbor myslenia generalov a aj genialne intro.

Boku no hacukoi o kimi ni sasagu (2009)

film o slabych srdciach pri ktorom uz pri prvej vete vieme ako to cele dopadne a preto nas zaver neprekvapi. podobnych filmov v korejskom prevedeni som uz videl dost a je fajn vidiet ze japoncom ide takato drama tiez. Inoue je ocarujuca, urcite si pozriem jej dalsie filmy. jednu vec som vsak doteraz este nevidel, japonci ukazali originalnost .... spoiler: #scenakdenevestapredoltaromdrzivrukachpohrebnuurnusvojhomanzela#

Boratův navázaný telefilm (2020)

Cohenov humor je veľmi nekorektný a za hranou, to je jasné každému. Ale ísť za Giulianim aj Pencom je už úplne cez. Na druhej strane, z republikánskeho zrazu som mal tiež zlý pocit, Ľuda dokázali skandovať všetko čo im Cohen predhodil, takže joke is on them.

Box (2009)

Deus ex machina zápletka o akomsi organizme ktorý testuje ľudskú morálku. Viac otázok než odpovedí, ale jedna otázka vyvstáva najviac - zabili by ste niekoho za 1 milión dolárov? Žiaľ, všetko ostatné je vo filme absolútne vedľajšie a nemá žiaden vplyv ani význam.