Duna: Část druhá (2024)

Astronomický zážitok, bitky pri ktorých aj star wars tíško závidia v kúte. Skvelé sú linky proroctva vyvoleneho, jeho postupný hype aj postupné prípravy más. Ak the one vstúpi na javisko v plnej sile tak všetci padajú na zem a on ani okom nemihne. Kam dovedie spoločnost? Do raja. Staré matky ťahajú za nitky dejín, namiesto rôznych strán vidia jedinú cestu osudu. Samozrejme že tvoj otec padne, otázka je či ostane naša linka pri moci. Každá nasledujúca generácia rodu je viac OP a ich skilly prevyšujú akékoľvek očakávania. Napokon tá najmladšia už vie komunikovať s matkou ešte pred narodením 🤷 zimomriavky pri mnohých scénach

A máme, co jsme chtěli (2023)

Bolo to celkom fajn, komunisti ničia rodiny aj po svojom odchode, v tom sú lepší ako nacisti. Avšak nie je agent ako agent. Polivka hral tradične parádne, pre mňa bol však najzaujímavejšou postavou tzv rozprávač. A ja že kto hral sexi kanadskú postavu - tu nám v profile akosi chýba: Rachel Kramer

Bojovník - Čas na chemické pokusy (2023) (epizoda)

Penzie sa tlačia ako na bežiacom páse, zaplavujú nielen Chinatown, ale aj úplatky, takže sa nedá nikomu veriť a problém sa týka sa to všetkých. Zisťujeme ako železničný magnát využíva svoj nový čas a sily, nieže by sme to nečakali. Tretia séria na mňa celkom pôsobí lacnejším rozpočtom, miestami až vidieť ako komparzisti čakajú na signál a pohnú sa na tržnici ako na povel, z čoho mám taký telenovelisticky feeling.

Bojovník - Dokonalá příležitost (2023) (epizoda)

Dosť výživné finále po veľmi vysokej úrovni celej tretej sezóny. Na 5/5 to už istú dobu ťahalo. No tie efekty, strih súbojov, dialógy a aj komparz mi prídu miestami na 3/5 čo je už level telenovela.

Bojovník - Jen dnešek, možná zítřek (2023) (epizoda)

Jednotky tajnej polície dosahujú vrchol posíl a začnú frontálny útok na Chinatown. Cieľ: nájsť a zaistiť matice, ide sa All in, old school na brute power with badges. Po útoku na farmu sú ženy z Chinatownu opäť back in the game. Írska menšina si musí začať uvedomovať svoj skutočný potenciál v množstve - toľko voličov, že s nimi by vyhral každý. Ženský spolok zažíva nečakané turbolencie 😁

Bojovník - Není čas na hrdost (2023) (epizoda)

Skvelý rozjazd, žiadne prípravy na úvod, rovno do akcie kde začína byť stále dôležitejšia politika

Bojovník - Poznáš, když prohráváš (2023) (epizoda)

V tejto časti si budú musieť protagonisti vybrať stranu. Svadobná noc prinesie viac vyvrcholení než to jedno očakávané a írsky proces dostane nečakaný Twist.

Bojovník - Rána do hlavy (2023) (epizoda)

Prešla len druhá časť, ale ja mám pocit, že každá časť je jedno veľké finále. Šachová partia je rozohraná, kocky sú hodené a každý má nejaký príbeh, minulosť aj potenciál rastu. Záujmové skupiny si môžu niekedy vypomôcť, inokedy sami zisťujú kto je vyššie v potravinovom reťazci.

Bojovník - Série 3 (2023) (série)

veľmi vysoka úroven celej sezóny, na to že ide o trojku. No tie efekty, strih súbojov, dialógy a aj komparz mi prídu miestami na 3/5 čo je už level telenovela. Trošku cítiť nižší rozpočet a musí sa ísť už nejak z kopca