Top Gun: Maverick (2022)

Výborně natočený, úžasná kamera, feeling, herci, neskutečná akce, podařené vtipné, smutné i nostalgické momenty, o poznání lepší než kultovní první díl. Zatím pro mě film roku, uvidíme ještě co Avatar 2. || 10/10 || Praha Flora IMAX | Theatrical Cut: 130 min | 2Dtit

Lajna - Borovčík (2021) (epizoda)

"Ty vole, co ty seš za sněhuláka? Tebe stavěj až na jaře, ne? Z těch sraček co vám stečou dolů z Tater, vole." :D

Batman (2022)

Výborná práce s kamerou, nadupaná atmosféra a digitální efekty. Pattinson jako Batman super, ale v roli Bruce mi už tak nesedl jeho prkenný obličej. Zoë Kravitz je neskutečná kočka! Farrella bych v roli Pinguina vůbec nepoznal a byl bravurní. Paul Dano jako Riddler mě zas tak nezaujal a docela mi vadilo, že Batman každou jeho hádanku hned vyřešil. Jeffrey Wright jako Gordon mě mile překvapil a obsazení Andyho jako Alfreda mě potěšilo. Docela přehnaný mi ale přišel neustálý déšť. Taky mi vadila pomalu nesmrtelnost hlavního hrdiny a že při soubojích skoro nevyužíval terén. Hold Nolanovu bezchybnou trilogii je velmi těžké dostihnout, což teprve překonat, ale místama už tomu moc nechybělo. || 8,5/10 || Praha Flora IMAX | Theatrical Cut: 176 min | 2Dtit

Lajna - Talkshow (2017) (epizoda)

"Podle mě to je, první golman, trenér, první lajna, druhá lajna, třetí lajna, čtvrtá lajna, seknd gaulí, daktr, masér." :D Chcípám smíchy.

Zaklínač - Zrnko pravdy (2021) (epizoda)

Velice povedená adaptace. Tahle epizoda má o dost vyšší úroveň než ty z první série. Jde vidět že měla větší rozpočet, má lepší kostýmy, dražší výpravu atd. Akorát ta závěřečná scénka s kopími na lanech se mi moc nelíbila. || 9/10

Arcane: League of Legends - Tak vás tu vítáme (2021) (epizoda)

Arcane má skvěle vizuálně provedenou steampunkovou atmosféru. Kromě LoLka, které jsem nikdy moc nehrál, mi to velice připomíná herní sérii Dishonored od Arkane Studios, kterou mám velmi rád. Soundtrack a hudba od Imagine Dragons mi tam sedí. Postavy a svět jsou zpracovány parádně a příběh se zatím začíná zajímavě vyvíjet. || 9/10

Majestic (2001)

Krásný film stvořený pro lidi, kteří milují kino a jeho atmosféru. Výborně provedené je to, že jeden z těch šílených scénářů předvedených na začátku filmu, se právě onomu scenáristovi stal. Jim Carrey zde v hlavní roli předvedl, že kromě komedií umí hrát velmi dobře i v dramatu bez všelijakých grimasů. Vůbec mi nevadila vytýkaná delší stopáž ani to, že je zde z daného období od každého trochu, takže jsem si film užil. || 9/10

Spider-Man: Bez domova (2021)

Spider-Man: No Way Home je nejlepší Spider-Man film všech dob, který budoucím dílům nastavil laťku neskutečně vysoko a pravděpodobně ji další desítky let jiný Spider-Man nepřekoná. Je to nádherná pocta všem předchozím kouskům z posledních 20 let. || 10/10 || Praha Flora IMAX | Theatrical Cut: 148 min | 2Dtit

Anna (2019)

Přesně jak píše POMO, perfektní špiónský thriller. Dobré hercké obsazení, výborné a dobře udělané zvraty. Dále perfektní choreografie, jak soubojů, tak honiček po městě. Také mě zaujal skvělý střih a práce s kamerou. || 9/10