Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
8 fanoušků
/ 7 bodů
EidamCzerny
Adam Černý
Hodonín, Jihomoravský kraj, Česko
Lord SežralDort
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Krátkometrážní
Dobrodružný
Drama
film
seriál
hudební…
pořad
TV film
USA
Česko
Velká Británie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Živí mrtví
(2010)
Prvních 100
(2014)
Misfits: Zmetci
(2009)
Hvězdná brána
(1997)
Buffy, přemožitelka upírů
(1997)
Dva a půl chlapa
(2003)
Ztraceni
(2004)
Forever
(2014)
Perníkový táta
(2008)
Živí mrtví: Počátek konce
(2015)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(8)
RockChick
Rasmusgirl
Ajkaaa
Hakku
jsitrouba
tomas.koza
j.spolkova
kessynka3
EidamCzerny
EidamCzerny
EidamCzerny
Časové pásmo bylo změněno