D.Gilmour

okres Pardubice

<< předchozí 1 2
    • 10.11.2019  17:56
    Bosch (TV seriál) (2014)

Snad nejlepší detektivní seriál.

• 8.11.2019  20:05

Bohužel, ale je to hnůj.

• 8.11.2019  20:04

Super Bosch.

• 21.10.2019  20:06
    Tom Clancy's Jack Ryan (TV seriál) (2018)

Vynikající seriál.

• 25.9.2019  19:35

Jako každý dobrý film není Rambo pro každého. Všichni ale musí uznat že, Sly je pořád jednička.

• 7.6.2019  19:18

Nemám co vytknout. Jen samá pozitiva. Dovolená v Chorvatsku, první auto,první dítě ...

• 23.5.2019  20:21
    Pašerák (2018)

Vynikající film. Clint je stále vynikající herec a ještě lepší režisér.

• 28.4.2019  16:23
    Gladiátor (2000)

Velkofilm s geniální hudbou.

• 28.4.2019  16:18

Je to strašně přeplácané a překombinované až nudné a hloupé.

• 28.4.2019  16:03

Skvělý závěr Avangers. Lépe už to snad ani nešlo.

• 27.4.2019  19:18

Nechápu. Totální vykrádačka vlastním režisérem. Mám slabost pro severské detektivky, tohle prostě nechápu. Kdo chce vidět Mrazivou pomstu ať se vrátí v čase o 4 roky a pustí si "Boj sněžného pluhu s mafií" .

• 27.4.2019  19:06
    Skleněný (2019)

Je to celé hodně zvláštní. Závěr film posune na slušnou úroveň, ale předešlých 100 minut je pro mě tak nějak podivně podané.

• 27.4.2019  19:03
    Složka 64 (2018)

Vynikající, jako vždy. Ty hoši nikdy nezklamou.

• 27.4.2018  14:27

Určitě nejlepší MARVEL.

• 12.11.2017  19:54

Promiňte, ale někdo se musel pokálet. Ty hvězdičky jsou za moje syny.

• 16.10.2017  19:05

Vynikající propojení hudby a filmu. Děj není nikterak převratný, jako celek ovšem funguje.

• 2.9.2017  14:38

Animace je odporná - bohužel. Děj ikdyž se snažím vytvořit vhled malého diváka je debilní. Strašně mi vadí reklamy - to je snad největší hnůj české dětské kinematografie. Scenář jak od vopičáků z TV NOVA.

• 23.8.2017  19:56

Tohle nepotřebuje komentář. *****

• 24.6.2017  19:43

Dlouho jsem neviděl větší blbost. To se snad s ničím srovnat - hovadina, hovadina a nudáááá.

• 20.5.2017  18:17

Je to jedna velká nuda. Je znát, že jde o španělskou produkci. Nedá se na to dívat - místy je to velice trapné. Chodím rád se synem do kina, ale tohle jsem málem nevydržel a odešel alespoň na hodinu na toaletu. Dvě hvězdy dávám za syna, za mě je to odpad.

• 2.2.2017  18:13
    Lichožrouti (2016)

Film vychází s knižní předlohy alkolika a feťáka. Není divu, že z knihy napsané pod 10 pivem láhve Tulamorky, Jamesona a heráku vznikne paskvil. Mělo to potenciál, opravdu mělo, ale "kde nic není ani smrt nebere". Kniha je určená po feťáky na odvikačce a začinající mafiány a film nemá hlavu a patu. Bohužel dětem se ten nápad libí, takže chtějí knihu předčítat - zvažuju, že toho Šruta sejmu. Dětem už budu od teď pouštět pouze Expendables.

• 30.8.2015  19:19

Běž Foreste, běž!!!

• 18.8.2015  20:02
    Kronika mutantů (2008)

Vůbec nevím proč jsem to dokoukal! Hnus. Není tam nic čeho by se dalo chytit jako alespoň béčkový film. Kvalita na úrovni téčkového filmu.

• 12.7.2015  19:02

Film je potřeba vidět v originále, jinak je zábava poloviční. Dle mého jeden z nejlepších filmů Rowana Atkinsona.

• 22.12.2014  14:02

K tomuto filmu není snad třeba žádný komentář. Snad mi jen dovolte toto: Vynikající knižní předloha, skvělý režisér a naši nejlepší herci včele s Velkým Rudlou Hrušinským a Petrem Čepkem. Dokonalá klasika malého českého člověka.

• 18.12.2014  22:08

Film je na velmi slušné úrovni. Pokud si odmyslím, že koně byly na konci 2. světové války všichni v guláši a rozhodně ne na frontě tak jde o povedený film, který se nás snaží provézt jednou krátkou etapu života tankistů. Bohužel jsou zde drobné klišé, ale nejsou tak rušivé a divák se může ponořit do akce. Film je dle mého spíše akční než válečný a to mu trochu ubírá na síle, ale jinak 4 hvězdy.

• 15.12.2014  07:58

Jako jeden z bláznů do díla J.R.R.Tolkiena resp. jeho knižní předlohy jsem dosti kritický k dílům Petera Jacksona od zpracování Dvou Veží. Jak jsem psal v minulé recenzi, druhý díl Hobbita mne dosti rozhořčil a chtěl jsem si pro Petra na Nový Zéland dojet. Musím, ale podotknout, že po všem tom zmatku a blbosti druhého dílu se Peter alespoň ve schopnosti vyprávět navrátil ke kořenům. Poslední díl je tedy rozhodně lepší než díl druhý a snaží se držet knižní předlohy i přesto, že je třeba dokončit různé dějové linie druhého dílu, které byly pouze vsuvkou. Počáteční scéna s Galadriel ve velmi pěkná a dává smysl, oproti tomu Legolasovi kousky z Matrixu nebo dějová linie Alfreda jsou úplně mimo a nemají ve filmu co dělat. Pro mne velmi příjemným překvapením je výkon Martina Freemana. Jeho každý záběr měl hloubku a vtip zároveň - vše se vystupňuje ve scéně s Gandalfem a fajfkou. Závěrečné scény mi připadají křečovité - snad nejvíce je to patrné na odchodu Legolase při rozhovoru s Thranduilem. Posledních několik minut působí prostě tak, že Peter při všem tom grafickém šílenství neměl již čas na výpravnost postav a epickém zakončení jejich osudů, on to prostě usekl jako Thorin hlavu skřeta a tak film klesá hodně do průměru. Řekl bych, že zapomněl co dělá díla Tolkiena silnými a drží se pouze grafické stránky a monstrozity bitev což je prostě špatně. Celkově je film na 3 hvězdy. Já dám ale 4 hvězdy - je to přeci jen konec a tak se nechci loučit špatně.

• 2.12.2014  18:37

Nejlepší pohádka jaká kdy byla zfilmovaná. Každý rok ji chci zase znovu a znovu vidět a když skončí mám podivný pocit lítosti, že je už konec. Skvělý herci - dokonalý projev Viktora Preisse v roli správce a Petra Nárožného jako kaprála atd......

• 1.12.2014  20:49

Myslím, že jde o celkem pěkné pokračování - bomba je hašení požáru s AC/DC - to nemá chybu. Kdybych měl použít děckoměr tj. stupeň oblíbenosti pro mého 4 letého syna - tak by vyhrál první díl. Dvojka ho až tolik nebavila. Možná je to proto, že zde jde o něco závažnějšího co zatím tak malé děti tolik nezajímá. Hodnotím 75%.

• 1.12.2014  20:42
    13 duchů (2001)

Prvních 5 minut je super, pak došly zřejmě peníze a zbytek je debilita.

<< předchozí 1 2