Raubíř Ralf (2012)

Super nápad, super provedení a člověk, co ty starý hry zná tam najde spoustu situací z daných her. Jak už bylo řečeno několikrát, fantastický games retro. Za mě SUPER :-)

Osamělý jezdec (2013)

U mě tento kousek splnil očekávání ... Čekal jsem Jacka Sparrowa a toho jsem dostal. Čekal jsem western plný gagů a ten jsem také dostal. Hudba od Zimmera film skvěle doplňuje. Film si podle mého na nic nehraje a jediné, co mu ode mne srazilo hvězdu, tak je přehnaná a nechutně dlouhá poslední vlaková scéna. Ta byla až moc přitažená za vlasy a po nějaké době mě začala nudit.

Lesní duch (2013)

Toto se dá nazvat 2ma slovy. Hororové porno.

Muž z oceli (2013)

Z mého pohledu se zde jedná o absolutní prů**r. Nikdy jsem Super-manovi moc neholdoval a řekl jsem si, že by tento film mohl změnit můj názor na něj. Co se nestalo ... opravdu můj názor změnil, ale k horšímu. Nudné vzpomínkové pasáže, hudba, která je sice skvělá, ale absolutně mi k filmovým scénám neseděla, 2 lidi, co zničí celé město a korunu tomu nasadí pár efektů, které vypadají jako David Haselhoff v jeho videoklipu Hooked on a feeling. Dvě hvězdy jsou za Russella Crowa, Kevina Costnera a za to, že Super-man konečně nenosí slipy nahoře.

Světová válka Z (2013)

Je zajímavé, jak se dá spousta super nápadů smíchat s pár absolutníma hloupostma. Nebýt zombie, který jsou v určitých ohledech až moc mimo, tak by to bylo super.