Clerks 2: Muži za pultem (2006)

Po prvých minútach som do seba kopol v rýchlom slede 3 Fernéty. To sa za triezva nedalo pozerať :-) Typický film, ktorý sa púšťa na Nový rok o 03:00 po vtipoch Zdeňka Izera. Len tam chýbali holé kozy. Po tých Fernétoch to bol zjazd s vycvaknutými brzdami! Rosario bola o svetelný rok pred tou hnusnou blondýnou! Len nech sa naplno nesmeje, lebo toľko zubov nemá ani Eva Máziková! Chlapci musia mať s B. Affleckom dosť odhulené a odpité, keď im príde zahrať taký štek!

Volání netvora: Příběh života (2016)

Človek čaká celý film na pointu a tá nepríde! Ťahalo sa to ako sopel a pohľad bol na to asi tiež rovnaký. Jediný úžitok, čo mal z toho prerasteného Grúta bol ten, že sa odvážil staršiemu zmrdovi rozbiť držku! To bol zároveň jediný pozitívny bod filmu. Ten kto šikanuje mladšieho, si nič iné nezaslúži! A mať fotra takého debila, a zomierajúcu matku, to ti nepomôže ani to, že babka vie zatočiť krk votrelcovi! Vôbec nechápem, ako som to vydržal až do konca. Jedna hviezda, ale len za parádne trikové efekty. A keď tam hral Liam Neeson tak, že bol odfotený a pozerali na jeho fotku, to som teda aj ja schoný takého hereckého výkonu! A možno aj lepšieho!!!

Teorie velkého třesku (2007) (seriál) odpad!

Môže byť niečo ešte trápnejšie a tupšie ako súčasné slovenské prepytujem seriály so S. Malachovským? A to ho mám ako komika celkom rád. Áno, táto debilina prekonáva aj tie. To je, ako keby niekto vymyslel niečo chladnejšie, ako −273,15 °C. A ako bonus, pohľad na tie tupé ksichty! Účinnejšie ako prst do krku po opici!

Kurz manželské touhy (2021)

Celkom som sa bavil, aj keď herecké obsadenie bolo, ako to slušne pohedať? Totálne na hovno! Najlepšia bola "autistka" pri ktorej som sa stále smial, lebo sa jej dalo veriť. Ostatných výrazne predčila! A ešte pani Vlasáková, ktorá, aj keď bola zo žien najstaršia, mala v sebe najviac šarmu!  Plodková v parochni bola hnusnejšia a odpornejšia ako úradníčka berňáku skrížená s tarantulou. Bolužiaľ slovenskí "herci" potiahli film výrazne ku dnu! Kde sú časy Vesničky, alebo Trháku, kde slováci hviezdili a porazili aj najväčšie herecké hviezdy z Česka! Latinák ako "sexsymbol" -hotový Belmondo! ;-)  Protekčný Kotek - penzionovaný snowborďák - no škoda reči. Celkovo je vidieť priepastný prepad herectva v strednej Európe!

Everest - najťažšia cesta (2020)

Barabáša nemám rád, neviem prečo. Niečo mi na ňom nesedí. Ale keďže sa s ním osobne nepoznám, možno je to mylný dojem. Ale tento film, to je teda čerešnička na torte! Dotiahnúť tam PÁNOV Petra Habelera a Chrisa Boningtona, to je fakt obdivuhodné! To je ako prísť na tuningový zraz v Hornej Dolnej na Pagani!!! Mali sme v rodine špičkového horolezca z Fialovej generácie a tento život je fakt na hrane. Takže o tom čosi málo viem a nikdy by som to nerobil. Ísť na hranu svojich síl viem ísť aj bezpečnejším spôsobom! Ale dobre sa na to pozerá z gauča s pohárikom niečoho zahrievajúceho. Páči sa mi, že tam spomenuli aj to, že keď ide o život, siaha sa po dosť nebezpečných preparátoch (sypačka horšia ako u kulturistov). Toto sa moc medzi "ľudom prostým, pospolitým" nevie.

Sebechlebskí hudci (1975)

Veľkí páni herci! Trávníček aké ucho.... Vilo Polónyi bol špičkový šoumen!

Novinárske rozprávky (1977) (seriál) odpad!

Jedna z najhorších spomienok na detstvo boli tieto nechutné rozprávky !!!!!!

Není kam utéct (2011)

Celé také kapánek nelogické. A cica išla ako zajačik Duracel. Pak tam byl Karel, Vúďa. Ne Vúďa tam nebyl, ani Vouva. Ale Karel tam byl - ako čerešnička na torte.

Do posledního dechu (2016)

Neviem, koľko zostalo zo skutočnej udalosti, a koľko "hrdinstva v prášku" prisypali. Ale asi sypali dosť!  Pine vrcholne nesympatický ako vždy. Eric Bana pri všetkom obdive, ktorý k nemu mám, pôsobil ako debil. Takto divne zahrať som ho ešte nevidel.

Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny (2013)

Nechápem, ako mi tento film mohol tak dlho unikať! Takéto uletenosti z buranova obvykle nemajú moc originálne nápady, ale toto bol skvost. Krásne sparodované americké úchylárne! Špeciálne a s radosťou som si pozrel Paľa Walkerovie. Toho chlapa je nenormálna škoda! Prečo sadal do auta s idiotom???