Tenet (2020)

Ačkoliv mám stále v hlavě několik nevyřešených otázek, tak mě film jako celek naprosto pohltil a tudíž nemůžu hodnotit jinak než plnou palbou!

Apache: Carlos Tevez a jeho život (2019) (seriál)

Velmi dobře rozběhnutý seriál, škoda toho konce, přišlo mi to strašně narychlo ukončené. Taky bych čekal, že dojde ke konci k nějakému prolnutí s reálnými záběry, ať si divák udělá lepší obrázek.

Amy (2015)

Amy psala velký příběh, zpracování tohoto dokumentu mi však přišlo poněkud odfláklé.

Enderova hra (2013)

Tak tohle na mě ani na vteřinu nezafungovalo... Ještě, že tam byl Harrison Ford, aby zvětšoval ten věkový průměr.

Ti, kdo mění svět (2018)

Tak nějak, až moc americké. Některé informace jsou však velmi zajímavé, takže pokud tento dokument nezavrhnete hned v začátku, určitě si něco odnesete..

Narcos: Mexiko (2018) (seriál)

Kvalitní skoro až dokumentární pojetí. Škoda těch slabších efektů z přestřelek, ztrácelo to na věrohodnosti. To je i důvod proč to není o fous plná palba...

Irčan (2019)

Chytlavý film s výborným hereckým obsazením. Určitě bude patřit k nejlepším, které byly v roce 2019 natočeny..

Parazit (2019)

Trošku úlet, ale děj se mi líbil. Rozhodně netradiční film..

Diego Maradona (2019)

Tohle můžu, parádní dokument o životu Maradony. Jakožto bývalý fotbalista to musím ocenit plnou palbou!