Mysteri699

• 3.4.2015  20:58

Libovka!

• 14.7.2013  11:21
    First Flight (2006)

Neskutečný studio DreamWorks umí dělat zazráky a to i z krátkého filmu. Short je O muži co naučí ptáčka létat a vznikne mezi nima pouto lásky.

• 6.7.2013  13:24

Očekávala sem něco lepšího spíše dětská pohádka

• 22.5.2013  11:17

Basketbalový trenér Clyde (Jeffrey Dean Morgan) a jeho manželka Stephanie (Kyra Sedgwick) rozvedený pár měsíci a jejich dospívající dceru Hannah (Madison Davenport) a dívka Emily Em "(Natasha Calis) žít se svou matkou a tráví víkendy s jejich otcem. Jednoho dne, Clyde zastaví jeho auto k výprodeji a Em koupí starožitnou tajemnou skřínku a stane se posedlá. Em najde skrytý zámek a ducha, který ji disponuje. Brzy zjistí Clyde že jeho mladší dcera Em má problém. Clyde vyhledá profesora McMannis (Jay Brazeau), a když vidí skřínku, vysvětluje, že se jedná o box Dibbuk, kde je ďábel uvězněn uvnitř. On také vysvětluje, že skřínka by neměla být otevřena, jinak osoba bude posedlá duchem. Nyní Clyde cestuje do židovské komunity v New Yorku a rabinův syn Tzadok (Matisyahu) se vrátí s ním vymítat mladší dceru Em a zachránit dívku.

• 22.5.2013  11:07

Newyorčané Lindsay (Ashley C. Williams) a Jenny (Ashlynn Yennie) jsou na dovolené cestuje po Evropě. V Německu, si pronajmout auto, ale ztratí se v osamělém v lese. Když pýchnou pneumatiku jdou najít pomoc a narazí na dům a otevře jim sociopathycký šílenéhec Josepha Heiter (Dieter laser), když chtějí něco dostat k pití namícha jim do toho drogy. Když Lindsay a Jenny vzhůru, ale zjistí, že jsou svázány na posteli v laboratoři v suterénu domu. Dříve, Dr. Heiter přináší japonské turistické BiteFight (Akihiro Kitamura) a představí se jako bývalý chirurg specializující se na oddělování siamských dvojčat. Dále pak, že vystavuje svůj šílený projekt vytvoření lidské stonožky, spojující tři lidské bytosti skrze ústa a řiti.

• 5.4.2013  10:20
    Život ve strachu (TV film) (2012)

Rozpočet: $1 800 000

• 5.4.2013  10:12

Městečko Castle Rock se náhle změní, když Leland Gaunt (Max von Sydow), otevře obchod s názvem Potřebné věci. Brzy, každý najde něco, co chce, a obchodník to prodává za vysokou cenu a třeba i za nákou tu službu navíc. Město se otočí naruby.

• 4.4.2013  19:02
    Falešné přátelství (TV film) (2011)

Tento film byl vlastně docela dobrá práce na celý život.Sympatie k oběti .Násilí je poněkud znepokojující a objasňuje myšlenku, že dívky mohou být zlejší než kluci.

• 4.4.2013  18:56
    Tranzit (2012)

Jim Caviezel a jeho herecký výkon byl docela dobrý. Myslím, že rychlé tempo příběhu vám udrží zájem, ale příběh sám o sobě je dobrý V hereckých výkonech ty byly vlastně OK.

• 4.4.2013  18:49

Co vynikající Liga spravedlivých: Zánik film z DC animovaného původních filmů série Batman a Superman, Green Lantern mars lovce člověka iontů a Cyborg se spoustou akce a úžasného příběhu o spravedlnosti.

• 4.4.2013  18:46

Velmi dobrá animace, byl jsem velmi nadšený vidět Legendární partu velmi zajímavý film.Nejlepší animovaný film roku? Animace byla úžasná, postavy byly dobře modelovány a barvy a krajiny byly skutečně nádherně vytvořené. Alexandre Desplat hudba skóre má správné množství šumivého dobrodružství a rozmarné fantazie.Psaní je promyšlené a vyvážené, Vizuální hříčky byly úžasné, akce a bitva byla vzrušující, bylo to zábavné a to má osvěžující pocit. Postavy mají odlišné osobnosti a mají určitý půvab k nim, těžko rozhodnout, kdo byl můj oblíbený.Dabing je úžasný, nikdo nebyl špatný, Jude Law je zdvořilý a zlověstný a Hugh Jackman je velmi legrační. Ale Alec Baldwin byl velkým překvapením, částečně proto, že byl naprosto k nepoznání. All in all, velký animovaný film, který kompletně žil až do svých očekávání.

• 4.4.2013  18:38
    Continuum (TV seriál) (2012)

V seriálu je dobrá kvalita a speciální efekty jsou ostré. Děj je pomalý ale to nic nemění na radosti.

• 4.4.2013  18:35
    The Beauty Inside (TV seriál) (2012)

Jednoduchý příběh, Mary Elizabeth Winstead je obdivuhodná, krásná a okouzlující. Tento příběh je tak plný emocí.

• 4.4.2013  18:29

Zápletka je velmi podivná, ale pokud jste přijali jeho podivnost a výstřednost, pak je brilantní.Mnoho lidí ho popsalo jako Twilight s výjimkou zombie, ale je to mnohem lepší - je tam hloubka postav, spousta opravdu vtipné a trapné scény, ale je zde také mnoho opravdu děsivích částí, které jsem nečekal. Jsem rád, že tam byly některé děsivé momenty. Nicholas Hoult je geniální v tom, že musí být těžké udělat tuto roli - především bez mrknutí většinu času. Je dobré vidět, že on dělá to ve velkých populárních filmů teď, protože plně si to zaslouží. Theresa Palmer je také opravdu dobrá, je to hezké vidět ženskou roli, nějaké vtipné scény. Celkově je to opravdu legrační film se slušným množstvím hrůzy v scéně.

• 4.4.2013  18:20

Červená světla byla poměrně originální, dobře napsaný a dobře zahraný. Výkon byl v pořádku. Průměrný film který mi moc nezaujal začátek dobrej ale potom to šlo z kopce ke konci. Dávam 3 hvězdy

• 4.4.2013  18:16

Mladík si vyrazí s dívkou na líbánky ale v tom na silnici se zjeví policajt a unese jí ale ukázalo se, že to je policajt z pekla a on vzal dívku pro Satana aby měl novou nevěstu. Mladík dostane pomoc od starého pána, kterýmu se totéž stalo. Starý muž dává chlapovi pistoli a mladík jde do pekla získat zpět svou dívku. Evidentně nízký rozpočet filmu. Získáte pocit, že jste v jiném světě. Spousta akce a zábavy, i když ne moc v cestě hrůzy. Ten chlap dostane nějakou pomoc a v pekle narazí na různé překážky. Tento film jde rychlým tempem také, a to zřídka zpomaluje. Film pro mě funguje téměř na každé úrovni.

• 2.4.2013  10:17

Originální klasická série je skvělá, hudba je montáž a neubírá na náladě, psaní je velmi legrační s jeho férový podíl na vzrušení a děsí, příběh je zajímavý a dobře odměřený s nějakým milým akčními kousky nejlepší mají motocyklový závod a nečekané a velmi slušné konečné řešení, monstrum je neuvěřitelné.

• 2.4.2013  10:14

Datum vydání: 09.10.2012 (USA). Vždycky jsem byl velký fanoušek Scooby Doo. Je to velká legrace s legrační vtipy, roztomilých postav a smysl pro tajemství, které je docela infekční. Big Top Scooby Doo! je jeden z nejlepších filmů Scooby Doo. Animace pěkná. A zábávné momenty se vždy najdou !

• 2.4.2013  10:10

Pro první hudební Scooby Doo dobrodružství, je to zábava dovádění!První píseň s monstry, je perfektní mix a určitě něco, co byste očekávali od Shaggyho. Je úžasné, jak Frank Welker přesto dokáže znít jako teenager (Fred), i když se zpívá. Velma má příliš mnoho Squealer hlasu, ačkoli.Jiné pozoruhodné písně, Scooby, je rozhodně povedená a zábavná. Pokud jde o spiknutí, je docela zajímavé. Grafika je dobrá

• 18.3.2013  19:54

Maturitní ShortFilm 2010 Dánské filmové školy

• 18.3.2013  19:44

Hudba Davida Lynche a Chrysta Bella, Bird of Flames je meditace na tajemný povaze lásky. V malém klubu, kouzelník (Minh Tran) přemluví krásnou spěvačku (Chrysta Bell), živá panenka. V publiku, mladý muž se zamiluje do její ženské krásy.

• 12.3.2013  18:50

Tragický, temně animované a silný putování životem jednoho psa, jak se cestuje z podvodného domova do ještě horší domácnosti. Je to smutné když si myslíte, že tohle všechno nebo podobné by se mohlo stát. Lidé mohou být tak krutý až to bolí.

• 12.3.2013  18:40

V tomto příběhu, Usagi učí chlapec,pro nehož je čest mnohem důležitější než dovednosti bojování samuraje.

• 12.3.2013  14:58

Dobrý využití s osvětlením a napětím, a několik pěkných malých dějových zvratů. Natáčená kvalita a mechanické funkce jsou lepší vyhořelého rozpočtu, podle mého názoru.

• 12.3.2013  14:55

Film je od Chrise Butlera - storyboardů, který piloval své schopnosti na Tima Burtona "Mrtvá nevěsta" a Henry Selick je "Coraline" - a jeho zkušenosti s vrstevníky v bizarní animace sloužila jemu dobře při vytváření existence v Norman. "Paranorman" spřádá fantasticky oslňující, důsledně zapojuje a překvapivě dojemný příběh, který kvalifikuje jako jeden z nejoriginálnějších a určitě jeden z nejlepších animovaných filmů roku.

• 11.3.2013  18:57

Tři animátoři natočili krátky film a získaly za to ocenění.

• 11.3.2013  17:53

Na šedý zimní den v Seattlu, Volunteer Park Conservatory nabízí výlet do jiného prostředí: svěží, divoce barevné, zvláštní a krásné. "V konzervatoři" experimentálně vystihuje podstatu místa, pomocí přímé animace, okolní zvuk a hudbu. Rostliny z konzervatoře v zimní kolekce byly sbírány a nalepeny na jasné, 16mm filmu, náhodné animace.Soundtrack kombinuje prostorový zvuk zaznamenaný v konzervatoři s výkonem složení Samuel Barber, představovat Lucy Goeres na flétnu a Eliza Garth na piano.

• 11.3.2013  17:24

Tento horor splnil všechny mé očekávání výborně sem se pobavil. Vesničane jim to předveli delikventum nakonec z nich nic nezbylo. Rozpočet: £1 250 000 Odhad

<< předchozí 1 2 3 4 5