Zámek a klíč (2020) (seriál)

Hodne deravý scenár, s pribúdajúcimi časťami pribúda čím ďalej tým viac nelogičností.

21 mostů (2019)

Na môj vkus prepísknutý happy-end, ktorý vôbec nepasoval k celkovému deju.

Děs v hlavě (1992)

Predstavte si Mad Maxa 2 pod zemou šmrncnutého Total Recallom, tak dostanete MindFuck... pardon, Warp. Film držia nad vodou poctivo šťavnaté efekty KNB grupy.

Pravdivý příběh Neda Kellyho a jeho bandy (2019)

Ned Kelly ako Priscilla - Queen Of The Desert... Rádoby umelecko-avantgardný blábol s "pupuš" feelingom o najznámejšom austrálskom vrahovi. Pre lepšie pochopenie - skúste si predstaviť Jurka Jánošíka v šatách grófky Erdödyovej ako reže pandúrom uši a vo voľnom čase laškuje s Uhorčíkom - True History! "Čerešničkou" na torte je Rusty Crowe - vypasený ako Cartman zo South Parku (a že to určite nebol make-up).

Barva z vesmíru (2019) odpad!

Tešil som sa na druhú Mandy, ale toto točil Švankmajer podľa Pavla Országa Hviezdoslava. Očividne sa pri tom niekomu postavil.

Servant (2019) (seriál) odpad!

"Milujem" seriály, kde je na konci sezóny ešte viac otázok, než na začiatku. Podobný koncept mal LOST - najzbytočnejší seriál v TV histórii. A Servant má našlapnuté v jeho tieni. Ďalšie príbehy švacnutej Dorothy si nechám s radosťou ujsť.

Proroctví (1979)

Priblblý scenár, poctivá animatronika, úchvatná príroda, vybuchujúci spacák, exkurzia v celulózke, Armand Asante ako ekologicky založený Indián... Čo by ste chceli viac?!

Ve jménu našeho Pána (2019) (seriál)

Nezaškodilo by, keby sa seriál neprezentoval ako komédia. Ide totiž len o trhlú rodinnú drámu.

Disturbing the Peace (2020)

Zrejme najhorší film Guy Pearca. Nič sa na ňom nedá pochváliť - úbohý scenár, lacná akcia a hlavne neherecké výkony podaktorých (väčšiny) postáv. Už od prvej barovej bitky (lepšia choreografia je aj v slovenských inscenáciách) vám bude jasné koľká bije a že vás čaká totálny prúser.