MaXXXine (2024)

Jediné čo môžem pochváliť je 80týs feeleng a hudba, ostatné je srap! Mia Goth pre mňa trpí  polovičným Down Syndrom, je to šereda jak starý bicygel!

La mesita del comedor (2022)

Čoskoro pod hlavičku "horror" šupneme aj Fantomasa s Funesom... Celkom vydarené a vyšpičkované absurdné scény. Tu sa len potvrdzuje, že Španieli sú majstri v neotrelých nápadoch.

Masakr sekty: Ten den v Jonestownu (2024) (seriál)

Masaker! 909 mŕtvych, zimomriavky naháňa už len ani nie tak starý dátum - 18. november 1978... Istý čas sa okolo zfilmovania masakru motal DiCaprio (samozrejme v roli Jima Jonesa), projekt však zostal u ľadu. Kto si netyká s dokumentami odporúčam výborný TV film Guyana Tragedy: The Story of Jim Jones, s charizmatickým (a už zosnulým) Powers Boothom.

In a Violent Nature (2024)

Hodne neuspokojivé, dokonca nudné (prvú polhodinu! možete s kľudným svedomím preskočiť). Sľubované gore síce stojí za to, ale tých pár kúskov to z biedy nevytrhlo. Totálna absencia deja, pripadalo mi to ako 3rd person view gamesa s pandrlákom v lese...

Tiché místo: První den (2024)

Jednoznačne najhorší príspevok do "quiet" univerza. Minimum akcie, minimum thrillu.

Tvrdá odplata (2024)

Až komický charakter postavy Jessicy - agituje tu ako nabrúsená členka Special Forces, zároveň aj ako vševedúci Detektív Oriešok ("to auto je kradené...") a v neposlednom rade ako bad-ass kick-ass mama-san. Chýbala tu už len nejaká záchrana dieťaťa, poprípade mazlíčka a smrteľná choroba hlavnej postavy.

Imaginární přátelé (2024)

Ruku na srdce - Reynolds by bol bez DeadPoola len druhotriedny kanadský vopruz! Presne ako tuná.

Všichni moji cizinci (2023) odpad!

Ja natočiť takýto "film" tak mám do smrti výčitky, že som mal radšej nakŕmiť hladné deti v Nigérii!