Juno (2007)

Retrospektívne moje pôvodné 4★ korigujem na 2. Pretože Elliot Page... WTF! Pretože v skutočnosti tomuto hermafroditovi nenarástlo brucho, ale bimbas 🤮

Klan Gucci (2021)

Nechápem, prečo Ridley na sklonku svojej kariéry (a života) venoval svoj kreatívny čas takejto nezáživnej, nezaujímavej a snobskej téme.

Dexter - Nová krev (2021) (série)

Druhý pokus o adekvátne zakončenie Dextera a zadosťučinenie dopadol ešte horšie ako pôvodný. Logika v kýbli, zostala len najotravnešia postava seriálu Deb(jeb) ruka v ruke s pankhartom Harrisonom. Šité horúcou ihlou - možno sa báli, že sa im v scénach roztopí sneh. Pozrieť a zabudnúť.

Clean (2021)

"I'm the garbage man, collecting as much trash as I can. I'll just have to do what I can, cause I'm still the garbage man."

Jack Reacher (2022) (seriál)

Konečne poriadne sci-fi! Vrážd je tam jak na bežiacom páse a prípad vyšetruje partička fízlov z vidlákova... Bývalý model spodného prádla a príležitostné herecké poleno Ritchson tomu dáva ten správny šmrnc, hlavne keď si na potulkách nezabudne min 1x pro epizódu zvodne prezliecť upotené a zafúľané tričko... Jasné, že tunajšie zvlhnuté dievčiny chcú prídavok.

Peacemaker - Úplně nový svět (2022) (epizoda)

Preboha, miesto King Sharka z SS tu máme 200kg lesbického muflóna s prepichnutými nozdrami. Originálne!

All of Us Are Dead (2022) (seriál)

Ufff... no mali to tam tí šikmookí haranti narvané. Láska, šikana a nezabudnúť zombi. Vzhľadom na to, že sem (čuduj sa svete) Netflix neobsadil negra, nebodaj belocha, bukvicu a lesbu, prvé 2 epizódy som tápal "who's who", bo boli jako by ich jedna mater mala. Ale furt sa mi lúbi, keď 15ročným faganom, odchovaných na klikoch v mobile, vkladajú do huby nietzeovské filozovstvá o zmysle sveta.

Ulička přízraků (2021)

Jediné čo za niečo stálo bol vynikajúci dobový retro štýl. Ináč je to tuctový príbeh cirkusového ojebávača ala "madam Sibyla" z TV obrazovky. Viem si živo predstaviť, že aj dnes by mu päť zo šiestich Slovákov na tie parapsycho teatrálne žvásty skočili.