500 dní se Summer (2009)

Rozhodně můj nejoblíbenější romantický film natočený z USA.Film ukazuje jak se žilo opuštěnému chlapci s dívkou jeho snů.Takže když se vám objeví první den tak je všechno jasné pak vám, ale naskočí 148 den a vy nevíte kde vám hlava stojí.Jenomže i když se mi tam poté objeví najednou nějaký dvoustý den je mi to jedno.Protože láska v tomto krásném filmu byla všude a já se u tohoto filmu se svými dvěma oblíbenci moc bavil.100%

60 sekund (2000)

Nicolas jako takový "kladný záporák" hrál opět skvěle a film byl ještě lepší. Rychle a zběsile mě nikdy moc nelákalo a horší na tom je, že to bylo s auty a já akční filmy s auty žeru. Jeden z nejlepších filmů od Dominica Seny a s Nicolasem Cagem.

96 hodin (2008)

96 hodin stojí rozhodně za shlédnutí.Jednak že zde hraje skvělý Liam Neeson a že režisér Pierre Morel už jeden dobrý akční film natočil (Banlieue 13) který rozhodně stál za to.Filmy s Neesonem stojí vždy za to, ale toto se mi líbilo prozatím nejvíc.Do filmu mě skvěle dostal začátek v USA.Ten byl skvělý a poté následovala Francie a ta byla ještě lepší.Začátek byl klidný a zábavný a poté už v zápledce to už začalo být doslova děsivé.Ještě k tomu Maggie Graceová ta byla také skvělá už ve ztracených se předvedla skvěle a zde byla ještě lepší.

96 hodin: Odplata (2012)

Divím se, že po tak skvělé jedničce se dvojka hodně výrazně pohoršila, aspoň to tak dává najevo drtivá většina uživatelů, ovšem pro mě je Taken 2 pořád velmi kvalitní strhující a nemilosrdný akční thriller, jehož kvality jsou pro mě související s jedničkou. Já mám Liama Neesona jako herce strašně rád a pro ty jeho filmy mám opravdu velkou slabost a na Taken 2 jsem se proto dost těšil. No a taky jsem si ho právem užil. Pro mě je Taken další povedená akční série.