Lovci dinosaurů (2005)

Nápad perfektní a poutavý. Samotný film tragický a nesmyslný s naprosto neprofesionálními herci. Ano herci hráli katastrofálně, ale to je jen maličkost, celý film byla jedna velká katastrofa, s nesmyslnými scénami a s nesmyslným "budoucím světem". Filmy s dinousaury mám rád, ale co tohle bylo za katastrofu, to ani popsat neumím. Tragédie, která se nevidí každý den... navíc ta koprodukce, taky hrůza.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Buffy není špatný seriál, má to docela solidní příběh, a taky obsazení, ale je to průměrný seriál. Především často jsou v epizodách zbytečné a nudné scénky, které mohou trvat až do konce epizody, ale za to závěrečné akční scény stojí za to vidět a některé epizody dostali solidní vizitku alespoň na závěr. Jinak to určitě nebyl nijak zvláštní seriál. Čistý průměr.

Anatomie lži (2009) (seriál)

Nic moc kriminálka. Rozhodně lepší, než nějaká nekonečná CSI, ale na to, že to bylo několikrát hodnoceno, jako nejlepší krimi seriál, tak pro mě teda slabota. Jen málo dílů se mě fakt líbily.

Maxipes Fík (1976) (seriál)

Myslím, že zde nemusím nic vypisovat. Stejně nemám na srdci nějaká dobrá slova, kterými bych mohl vyjádřit můj názor k tomuto večerníčku. Jednoduše další oblíbený večerníček.

Kouzelníci z Waverly (2007) (seriál)

Dětem a hlavně se to líbí, tak jim to neberu, ale ode mě nečekejte kvalitní a chválihodné hodnocení. Myslím, že slova mohu nechat stranou, všichni snad víte, co mám na mysli a na srdci říct k tomuto seriálu... pokud ovšem trošku znáte můj vkus :-).

Když vaří táta (2012) (pořad)

No zase taková velká tragédie to nebylo. Přesto, že tu má pořad katastrofické hodnocení, tak se na to koukat dá bez problému. Kulinářský pořad s malou špetkou příběhu. Neber to.

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)

Solidní komedie s Donutilem, kterého mám jinak docela rád. Mě to nic moc neříkalo, ale líbilo se mi to. Na čtyřku to nedalo, ale humor tak hrozný nebyl, a výkony herců taky dobrý. Zklamání nepřišlo, ale spokojenost také ne.

Snowboarďáci (2005) (seriál)

Film rozdělený na tři části. Proč tomu lidé dávají horší hodnocení, než u filmu?

Letiště (2006) (seriál) odpad!

Naprosto zbytečná ztráta času a zbytečnost, které už se ani nedivím, že je to sračka a ztráta času. Těch "srakoidních" českých seriálů už bylo natočeno tolik, že už se ani nemusím vztekat, rozčilovat a být naštvaný za ztracený večer, i když mě zbytečně zmarněný večer dokáže naštvat. Kdy už těm českým tvůrcům dojde, že tyhle seriály jen dělají naší zemi ostudu?