Americký zločin (2007)

Teď fakt nevím, co ty lidi v Hollywoodu pořád točí za zvěrstva. Zapnu večer televizi: zvěrstva, zkouknu program kin: zvěrstva, zapnu internet: zvěrstva. Tím však nechci říct, že takové filmy, jako i tento je něco špatného, to ani v nejmenším, já mám právě naopak depresivní filmy rád, navíc když je to podle skutečnosti. Tohle mě však moc nezaujalo, a to i přesto, že to nevypadalo špatně a že jsem se na to těšil. On to také špatný film není, ale já se u něj chvílema nudil a chvílema mi u toho něco nesedlo. Navíc jsem u něj musel mít špatnou náladu, protože když se mučí dítě ve sklepě, tak mám chuť vraždit a Catherine Keener tu zasranou svini hrála ještě k tomu tak skvěle, že jsem měl fakt chuť na něco fakt hnusného a já ji v tom filmu k smrti nenáviděl. Tyhle lidi mají končit za katem. Stal jsem se svědkem odporného zla, které stojí za shlédnutí, ale nic extra to teda není. Takový hodně povedený průměr.

Amores perros - Láska je kurva (2000)

Můj první film s Alejandrem Gonzálezem Iñárrituem, na který jsem se hrozně těšil, bohužel přišlo zklamání. Tak hlavně nevím co na tomhle filmu bylo tak brutální, jestli je pro lidi brutální to, že jsou psi zakrvácení, tak to jsou asi slabé povahy, jediná věc, která se shoduje s komentáři některých uživatelů je špína. Ano špína ta tam byla hodně. Pro mě Amores perros nebylo vůbec brutální (tím se nechci vytahovat). Hrozně mě ty čtyři hvězdičky štvou, nejradši bych tomu opravdu dal ten plný počet hodnocení, ale za co? Za to, že jsem se v poslední části filmu jen nudil, za to, že jsem čekal větší brutalitu a té tam nakonec tolik nebylo? Ano násilí ano, ale brutalita ne. Opravdu perfektní byla první část. Podobnost Pulp Fiction tam je, ale je to dost špatná podobnost, aspoň oproti Pulp Fiction. Možná, že film moc kritizuji, ale já čekal skvělý filmový zážitek. Navíc mi to přišlo zbytečně dlouhé. Nebo některé scény tam byly zbatečné. První část Perfektní rozjezd filmu, skvělý zážitek, solidní výkon herců. Všechny žánry, které film obsahoval fungovaly na sto procent a v tom případě celá část filmu fungovala na sto pro :). Ani malé zahlédnutí a projev nudy. Druhá část Výrazně slabší a nudnější, aspoň když už ta část chvíli běžela. Ani jedna z těch dvou postav této části mi nepřišla sympatická a hlavně ta uječená ženská, která každou minutu řvala kvůli svému krásnému, učesanému a jím rozmazlenému pejskovi. Poté se do řvaní přidal i nevěrník a část skončila trošku lépe, ale většina části byla slabota. Třetí část Nejnudnější, nejslabší. Celou tuto část jsem pronudil, žádná pořádná vražda, kterou jsem nakonec po celou část očekával. A to jsem si myslel, že ten partyzán bude mou nejmilejší postavou. PS: Alejandro González Iñárritu nezklamal, ale čekal jsem víc. Mnohem víc.

Anakonda (1997)

Vzpomínám si když na stanici Nova měli vysílat i s dalšími scifárnami jako byla Godzilla a podobně.Já osobně jsem se těšil hlavně na Godzillu, protože jako malý jsem dinosaury miloval, ale první na řadě byla Anakonda, kterou jsem měl jako hada docela taky rád.A tak jsem s napětím sledoval tohle béčko a nikdy nezapomenu jak jsem z toho pozvracel obývák když Anakonda spolkla Jona Voighta i když si to zasloužil (no co? byl jsem ještě malej snad sedm mi bylo a tak silná povaha jsem ještě nebyl a hlavně jsem z toho pak měl i můry) mě vlastně ani nevadilo to, že ho spolkla, ale spíš to jak vypadal když ho vyplivla.Ale i tak se mi ten film moc líbil, alespoň natolik, že jsem ho už zde mohl ohodnotit čtyřmi hvězdičkami.70%

Anakonda: Honba za krvavou orchidejí (2004)

Musím říct, že další díl Anakondy se mi docela hodně líbil a mile mě překvapil.Samozřejmě bylo jasné, že anakonda u mě nebude mít žádný úspěch, ale že bych se u toho nudil říct nemůžu.Anakonda totiž je a vždycky byla naprostá blbost: ani nevím kolika metrový had to byl, který zaútočí na bandu lidí co plují po řece v Amazonii nebo kde to bylo, tak si o tom asi většina lidí udělá stejný obrázek.Pro mě však zatím nejmilejší tříhvězdičkový film, který jsem za svoji kariéru uživatele na ČSFD ohodnotil.Kam se hrabe Scottův Alien, který je vlastně příběhem blbost i když to má velký úspěch a pro mě neexistuje hezčí filmové (horrorové) monstrum.69%

Anatomie lži (2009) (seriál)

Nic moc kriminálka. Rozhodně lepší, než nějaká nekonečná CSI, ale na to, že to bylo několikrát hodnoceno, jako nejlepší krimi seriál, tak pro mě teda slabota. Jen málo dílů se mě fakt líbily.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Pohlreich je možná nesympatický a řada lidí si jen myslí, že umí jen nadávat a buzerovat. Ale má pravdu, navíc chtěli ho a tak ho mají mít, tak ať si nestěžují. Navíc já ho mám docela rád! A Ten pořad mám taky rád. Určitě nejlepší kuchařský pořad a také jeden z nejlepších českých pořadů vůbec.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Naposledy jsem se takhle natlemil u Pár nenormálních aktivit a neuběhla chvíle a přišla další odrovnávka. Američanům dám přeci jen za pravdu, že komedie uměj a i když to byla totální blbost tak mě to bavilo a to je účel všeho. Komedie roku.

Apollo 18 (2011)

Snad nikdy v životě mě horor nepřitahoval tak, jako tento a já byl na něj hrozně natěšený, protože obsah filmu je hrozně lákavý a má fakt skvělý příběh. Pro hororového fandu určitě stojí za shlédnutí, ale podle mě a podle většiny lidí, kteří tento film viděli, se jedná o čistý průměr. Ještě nedávno jsem tvrdil, že se u hororů snad nudit prostě nedá, bohužel ano, dá se. A u tohohle snímku jsem se nudil po celou dobu. Už po desáté minutě jsem se těšil, až ten film skončí, protože mě tam vůbec nic nepřekvapilo. Po té asi padesáté minutě jsem doufal, že aspoň uvidím nějakého mimozemšťana, ale bohužel se tam objevili jen nějací pavoučci a podobné nevysvětlitelné jevy. Žádné pozitivum tenhle snímek neměl a nijak zvlášť nepřekvapil. Naprosto nesmyslný ani ne horor, nýbrž "vymyšlená skutečnost".

Arabela (1980) (seriál)

Asi bych to mohl vystihnout slovem klasika co se opět Václavu Vorlíčkovi povedla.80%

Argo (2012)

Argo mě teda do kina vůbec nelákal, a ani jsem po tom nějak neprahnul při stažení z internetu, ale po udělování Oscarů, kdy Argo vyhrál cenu za nejlepší film (podle mě to měl vyhrát Django), tak jsem na to dostal obrovskou chuť a po pár dnech jsem si to našel a včera večer jsem si to vychutnal a musím říct, že paráda a že si toho Oscara přeci jen zasloužil, i když se mi Django líbil víc. Ben Affleck ještě stále není velmi zkušeným režisérem a Argo byl zřejmě jeho první velký krok a podle mě to zvládl skvěle a stal se pro mě docela kvalitním režisérem, navíc se i docela dobře předvedl jako herec spolu s Alanem Arkinem. Navíc jsem se docela bál, abych tomu rozuměl, veškerá ta politika a podobně, tyhle filmy moc nemusím, ale Argovi jsem rozuměl v pohodě a nic složitého na tom nebylo, navíc jsem se ani moc nenudil, jen pár chybiček na začátku, ale jinak to bylo skvělé drama. Jak říkám: Django se mi líbil daleko víc, ale Argo si Oscara mnohem víc zasloužil.