Nekecej a pádluj! (2004)

Docela hodně vtipná komedie plná skvělého dobrodružství a adrenalinu.V televizi si jí nikdy ujít rozhodně nenechám.80%

Nekonečný příběh (1984)

Když zahlédnu do německé kinematografie, moc dobrých filmů tady nenajdu, zato ale tohle to má docela dobrej šmrnc.Svět fantasie a snů v tomto skvělém nezapomenutelném a nesmrtelném filmu byl nádherný a s dobrým hereckým výkonem dost neznámých herců.90%

Nekonečný víkend (2008)

Divnej film s divnýma věcma a divným místem elegantní pro divnej film.Myslím si, že tento film je taková jedna velká záhada.Pro mě to však ani jako horor vůbec nebyl, spíš to pro mě byl takovej hodně mysteriozní thriller.Který obsahuje silné stopy nudy.No vlastně celou zhruba tři čtvrtě hodinu to bylo drama s docela pěknými prvky romantiky a když se na to konečně dalo docela koukat, tak už jsem jen čekal jak to celé dopadne.A dopadne to tak, že se na to budete muset kouknout, protože já vám to tady říkat nebudu pěkně se na to koukněte i když vám to za to nestojí, klidně si to přetočte asi tak na 45 minutu kdy se na to dá koukat, jinak jen ztráta času.29%

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

Jeden z mála skvělých českých seriálů.Konečně ten senzační seriál z nemocničního prostředí, které já mám moc rád.Docela i stojí za to vidět.Seriál, který totiž ještě dokáže udržet české kinematografii dobrou reputaci zatím.90%

Nenarození (2009)

Neskutečné hororové zklamání. Začátek: Tragédie, pokračování: Nic moc, zbytek: Též nic moc. A to jsem se na to i docela těšil. Dialogy a výkony také nějak neoslnily a hororové scénky stály za nic, až na tu vraždu staré ženy. Po dlouhé době horor, který opravdu stál za nic.

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Jelikož jsem fanda akčních a v "podžánru" akčního filmu bojových filmů, tak jsem si Undisputed II užil skvěle.Pro mě zřejmě také asi nejlepší akční film tohoto "podžánru" akčního žánru, ale bylo mi předem jasné, že se budu skvěle bavit.Možná, že bych tento film ještě dlouhou dobu neviděl, ale jelikož měli v televizi dávat pokračování tohoto Undisputed: Redemption, tak jsem se rozhodl, že nejprve uvidím toto a pak si vychutnám trojku.Na tento díl se mi ani koukat nechtělo, na ten jsem mrknul jen, abych věděl co se bude dít v trojce a nakonec jsem rád za shlédnutí i tohoto.Po dlouhé době další skvělá akční podívaná.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Pořád nemohu pochopit, jak z tak špatného režiséra mohl vylézt tak geniální akční film.Pořádně jsem si nebyl jistý u hodnocení dvojky, protože to bylo tak nějak mezi těmi pěti a čtyřmi hvězdičkami a nakonec jsem tomu dal čtyři hvězdičky (i když by si těch pět hvězdiček bezpochyby zasloužilo), ale věděl jsem, že se budu skvěle bavit u trojky, tak jako u jedničky a možná i víc a pokud se bavit budu skvěle, tak bez problému tomu vysolím pět hvězdiček.A tady je máte.Zápasy daleko lepší, napínavější a i efektivnější.A mimo zápasy také velmi kvalitní film.U Undisputed III jsem se i možná bavil dokonce víc, než u Expendables, aspoň u dvojky, která mě ještě k tomu trošku zklamala, je jasné, že jednička nejspíš je a bude lepší.Zkrátka jsem byl velmi spokojen a také dojat.Vypadá to, že mě asi každý sportovní film emocionálně skvěle dostane.A pokud se jedná akčně nabitý sportovní film, tak i s parádním uspokojením adrenalinové zábavy.......a Undisputed III mě uspokojil z obou stránek na sto procent.Nejlepší akční film, který jsem po Expendables 2 viděl......a už to je docela dlouho co jsem Expendables 2 viděl, ale je pravda, že už jsem se dlouho na nějaký akční film nepodíval.

Nespoutaný Django (2012)

No páni! Django Unchained byl můj asi nejočekávanější film v životě! Až po Expendables 2, ale ty se s porovnáním s Djangem mohou jít vycpat, a tak jsem si Djanga, jako své životní očekávání nehorázně užil.... až to ani neumím slovy popsat :). Django Unchained je vrchol nejen Tarantinovi režie, ale především celé filmografie a je neskutečně skvělé být u toho. V roce 2009 si Tarantino vytvořil svou druhou světovou ve skvělém snímku Inglourious Basterds a dnes si vytvořil vlastní dobu před občanskou válkou. A já westerny přeci jen můžu a vůbec z této doby. Django je zřejmě také jediný film, který si návštěvu kina určitě zaslouží. Nemám slov. Pro mě Django překonal samotné Pulp Fiction a také samotný Fight Club, který byl do dneška mým nejoblíbenější film vůbec. V životě jsem se u žádného jiného filmu takhle skvěle nebavil. Tak samozřejmě dialogy, to je kouzlo Tarantinovi režie, ale také to obsazení herců. Waltz, u něj nemám slov, jak jsem si jeho senzační výkon užíval a DiCaprio poprvé jako záporák a L. Jackson, nevím, zda už jste někdy slyšeli Jacksona v originále, já se přiznám, že dnes poprvé jsem slyšel jeho božský hlas a to bylo teprve něco. Dále akční scény, u toho jsem jen také otvíral hubu dokořán, zvlášť ta po zabití Calvina, u té jsem se ze všech akčních scén co jsem v životě viděl snad bavil nejvíc! Až na tu závěrečnou přestřelku v Expendables 1. V životě jsem neviděl a ani neuvidím lepší western a zřejmě i film! Zatím viděno jen jednou v originále, ale určitě to shlédnu ještě jednou v dabingu a poté ještě několikrát. Jinak zde je má nejoblíbenější skladba, ze všech těch úžasných songů, které se do doby filmu zrovna nehodili, ale mě se moc líbily, taky co chcete od Tarantina :) http://www.youtube.com/watch?v=6RsIj_ENu-I

Nestyda (2008)

Jan Hřebejk je výborný režisér, podle mě snad nejlepší režisér současnosti, a tak nechápu proč si musí kazit tak skvělou reputaci tak nesmyslnými komediemi. Vlastně ani jsem netušil, že Hřebejk může zkazit komedii, když už má mrtě filmů a komedií za sebou (no mrtě zase ne, ale má už něco za sebou :-)), myslel jsem, že to bude něco extra, nějaká výjimka, protože kolik vážně perfektních současných režisérů dnes najdete? Opravdu málo. Jediná pozitiva téhle podprůměrné sračičky byli Jiří Macháček a Pavel Liška... těm českým komediím fakt nerozumím, proč jsou tak trapné a nevtipné.

Netvor (2011)

Neříkám, že to je špatná adaptace Krásky a zvířete a že to je blbost, ale mě se teenagerovské fantasy romantiky typu známého Twilightu nelíbí. Mě bylo jasné, že to bude další teenagerovský (pro mě) odpad, ale dvě hvězdičky mohu dát bez problému s tím, že to nebyla taková tragédie. Ale i takové snímky mohou překvapit, bohužel mě Netvor nepřekvapil ani zdaleka.