Bezva finta (1985)

Klasická Belmondovka, která prostě nikdy nezklame.

Bezva vejška (2006)

Mám rád tyhle ulítlý komedie. Bezva vejška však na komedii roku vypadá zde podle všeho jako "žádná sláva". Já si však tuhle komedii užil až až. Zábavné to bylo, hlášky byly senzační, mladí herci nehráli vůbec špatně, podle mě si to titul komedie roku zaslouží. Tuhle vejšku bych chtěl fakt zažít :-).

Big Brother (2005) (pořad)

No pár dílů jsem viděl a taková otrava to zase nebyla, ale na VyVolený to nemělo ani zdaleka. Problém je, že už si to skoro vůbec nepamatuji, ale vím, že mě to tehdy moc nechytlo.

Big Lebowski (1998)

Za celý život jsem neviděl lepší komedii a taky komedii u které bych skoro při každé hlášce či scéně umíral smíchy.Ať to byl John Goodman, Jeff Bridges nebo obecně dialogy, tak to nemělo chybu a celý film díky skvělým dialogům a podobně uteče jako voda.Při psaní tohoto komentáře už jsem tuto Coenovskou lahůdku viděl asi šestkrát a místo toho abych už znal každičkou skvělou hlášku a dialog a scénu a už bych se tomu jenom párkrát smál, tak umírám smíchy čím dál víc.Naprostá senzace.

Bílé peklo (2001)

Perfektní smutný film o skvělém a nezapomenutelném dobrodružství.Film je skvělý a neuvěřitelný že se film skutečně stal.Tři roky chodit po ruské Sibiři skoro bez jídla a pití to je opravdu dost drsné.Film se vážně povedl ze všech stran a opravdu mě svým koncem moc dojal.88%

Bionicle: Maska světla (2003)

Animace nic moc, film průměr, někdy pod, někdy nad. Dál už nevím, jak to popsat, či jak vyjádřit můj názor. Dnes to zhodnotím krátce a stručně.

Bionicle 2: Legenda Metru Nui (2004)

Malým dětem co žerou Bionicly se to bude líbit, ale pro mě to taky není taková tragédie. Další díly z téhle série už jsem neviděl, ale myslím, že celá tahle série je jeden velký a asi i čistý průměr.

Black Books (2000) (seriál)

Asi nejlepší Britský seriál moderní doby.Opravdu skvělá zábava.Prostě originální tradiční britská komedie se vším všudy.Skvělý Dylan Moran byl prostě geniální.Skvělé hlášky, skvělá hudba a režie.98%

Blade (1998)

Překvapivě že to není žádnej obří zázrak pro lidstvo tak je překvapivě Blade velikou hvězdou a jeden z nejdiskutovanějších filmových postav.Je teda fakt že solidní akční film to je rozhodně a mě se to moc líbilo, ale že by to mělo takový úspěch to by mě v životě nenapadlo.89%

Blade 2 (2002)

Jeden z mála filmů, kde byl stejně skvělý i druhý díl tak jako ten první.Blade je vážně skvělý film a Guillermo del Toro fakt nezklamal a potěšil ve velkém.Fakt tleskám.Wesley Snipes jako nabušenej je prostě jedinečný herec a před jeho výkonem jsem fakt smekal a tleskal.89%