Světlo a stíny - Každá obludnost (2023) (epizoda)

Konečně se něco děje a má to spád, doteď to byla nuda. Bohužel Netflixovská či autorčina knižní "vyváženost" si opět vybrala svou daň. A to na doteď celkem sympatické postavě.

Sex O'Clock - Epizoda 3 (2023) (epizoda)

Tenhle díl je úpadek, s předchozími se to nedá rovnat. Jako bych koukal na něco jiného. Gayové jsou navíc zahraný šíleně a většina z tohohle dílu je víc trapná než co jiného. 10%, ale hvězdu tomu dám.

Odznak Vysočina - Na dně (2023) (epizoda)

Pro mě trochu průhledné, ale dobré. Zde byl případ Julinka silnější než aktuální případ, přesto se na to prostě výborně koukalo, 75%.

Sex O'Clock - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Velmi slušný start. Doporučuji vydržet a pokračovat druhým dílem, který je méně "prcičkoidní", zato kvalitnější v ostatních směrech.

Sex O'Clock - Epizoda 2 (2023) (epizoda)

Lepší než první díl. Výkon tanečníků úžasný, nenápadné jiskření mezi nimi je milé. I ostatní děj neurazí a herecké výkony jsou dobré. Na Novu nadprůměrný seriál. 90%

Zbožňovaný (2021)

Pan Bartoška rád hraje role kde není mnoho textu, proto tak ráda přijal Teorii tygra a nyní i Zbožňovaného. Tenhle počin je ale podle mě o kus horší. Zbytečně moc přisprostlých vsuvek nedělá ještě dobrý humor, pane Kolečko ... Bartoška nicméně dobrý jako herec.

Asia (2020) odpad!

Izraelský odpad nehodný mého dívání. Herečkám jsem nevěřil ani maskérnu, natož jejich výkony, vizuál na nic, atmosféra akorát tak na ždímačku citů a to jen v druhé polovině. Zbytečné se koukat hodinu a půl SPOILER!!! jak někdo postupně chátrá a umírá. Říkejte si tomu jak chcete, klidně nálož citů, tohle za mě prostě není profesionální práce. Howgh.

Uncharted (2018)

Málokdy to napíšu, ale tenhle kraťas by mohl být i delší, skvělé. Jako pohádka na dobrou noc místo večerníčka je to paráda :-).

Temné srdce lesa (2021) odpad!

Neskutečně rozvleklá nuda téměř o ničem. Navíc herci nehrají, často jen tupě zírají a mlčí. Příběh by jistě šel natočit poutavěji, možná i jako krátkometrážní film a bylo by to tak akorát :-).