Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Akční
  • Dobrodružný

Recenze (947)

plakát

Svatá (2024) (TV film) 

Tohle je především herecký koncert Jiřiny Bohdalové, která je opravdu skvělá.  Jí sekundující Lenka Vlasáková moc nezaostává. Příběh sám o sobě není až tak zvláštní, přesto musím hodnotit poměrně vysoko.  Profesionalita je tu znát po všech stránkách.

plakát

Vyšehrad: Seryjál (2021) 

"Ty vole, to už tu trojku asi nedáme,  co? :-D. Jsem se totálně odboural! Jako jinak je to možná slabší než pokračování, ale tahle scéna za to stála. Mě to bavilo, dobrý srandy je tak málo ...

plakát

Druhý nejlepší (1994) 

Poctivých 80% je i dnes tak akorát. Místy opravdu skvělá hudba.  Příběh, který má co říct. Herecky dobré, na tehdejší dobu výborné. Vynikající maskérna dovolující cestovat v čase i věku s neuvěřitelnou podobností i jiných hereckých postav. Rozhodně bych doporučil, podobný film jsem asi neviděl a byla to škoda.

plakát

Vedlejší produkt - Epizoda 3 (2024) (epizoda) 

Tohle neberu, to jste totálně zkazili. 3h na to koukám a pak tohle? Herecky je to ok, za to jedna hvězda, zbytek je žumpa.

plakát

Odznak Vysočina - Špatná parta (2024) (epizoda) 

První díl překvapil, u tohoto druhého jsem to už ani nečekal. To je opravdu velmi profesionální práce a moc mě to bavilo i napínalo, tohle na mě prostě funguje. Děkuji, jsem rád, že ještě někdo dokáže točit kvalitně, po všech stránkách. Tady nemám co vytknout, všechno funguje na výbornou.

plakát

Stíny v mlze - Zákony ulice (2024) (epizoda) 

Začínám pozorovat, že mě aktuální případ zajímá ze všeho nejméně a přitom mě to stejně baví, zajímavé ...

plakát

Němá tajemství (2023) 

Českému filmu jsem plné hodnocení nedal už velmi dlouho. Tenhle si to ale plně zaslouží. Mám raději kontinuální příběhy, ale nakonec to nevadilo a na něco se to i hodilo. Těžko recenzovat bez spoilerů. Každopádně Steinmasslová byla naprosto vynikající a velmi mě potěšila, stejně tak Plodková a další. K tomu výborná kamera, hudba,  střih a Alice Nellis (byť ji většinou úplně nemusím) zde napsala s Tomášem Mašínem nádherné drama, které dává opravdu hodně a příběh je propracovaný a detailní.

plakát

Kaple (2023) odpad!

Tak to máme spousty umytých hlav,  mizerný zvuk u filmu, který je o pianu, mizerné a velmi málo uvěřitelné herecké výkony včetně hlavní představitelky, která je navíc nesympatická. Přidejme k tomu předvídatelný děj z minulosti a nějak mi nezbývá jediný důvod k doporučení. Zato vidím mnoho důvodů k doporučení dlouhého oblouku, kterým se tomuhle filmu vyhnout. Hodnocení tomu musí odpovídat, byť by to mohlo být i horší. Takhle špatný a nekvalitní film už jsem dlouho neviděl. A navíc mě to nebavilo. Howgh!

plakát

Stíny v mlze - Snadné cíle (2024) (epizoda) 

Aneb jak právo nevypovídat připraví vazební celu. Vedlejší dějové linie skoro přestávají být vedlejšími. Jinak profesionální díl. Skvělý herecký výkon střelce i jiných, dobrý scénář. Pokud tam byly nějaké střihy, je to určitě škoda, ale co s tím naděláme, někdo se tak rozhodl. Prozatím je druhá série o hodně profesionálnější, je to znát.