Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Akční
  • Dobrodružný

Pepa (2018)

Film si v upoutávkách hraje na něco, čím není. A i jinak nic moc. Suchánek je sympaťák, ale tady hraje troubu a nevynikne.

plakát

Zkouška - Scion (2022) (epizoda) odpad!

Tak tohle už ne a myslím, že je na čase přestat se sledováním, to fakt není pro mě. Trapné a zbytečné. Komedie s dítětem, které team ženě měnil pod rukama, předání dítěte od rádoby současné matky, protože ta druhá má na něj víc času ... to je už na mě trochu moc. Na co si to jako hrajou?

Trpaslík (2017) (seriál)

Vynikající první díl a pěkný je i poslední. Celkově vynikající nápad a leckdy sranda. Hofman je skvělý, ten se na to fakt hodí. Kolečko + Prušinovský je celkem silná kombinace.

plakát

Trpaslík - Pondělí (2017) (epizoda)

Pro mě suveréně nejlepší díl celé série, po komediální stránce určitě, bomba a sranda.

Live is Life (2021)

Je mi celkem jasné na jaké vlně se chtěl Netflix znovu svézt, ale za mě tohle prostě pořádně nefungovalo. Herecky, částečně příběhové, nelogičností, až podivnou naivitou. A završily to chybějící, nepřesné, zavádějící až nesmyslné titulky.

plakát

Kosmo - Česká škola (2016) (epizoda)

Naprostá bomba, takhle jsem se už dlouho nenasmál. Bohužel je to nyní více aktuální než bychom rádi ...

plakát

Jitřní záře - Epizoda 6 (2022) (epizoda)

Nejslabší díl z celé série. A vůbec ne dějově, ale herecky. Představitelce Jitřní záře Denise Biskupové jsem nevěřil vůbec nic a takových tam byla bohužel většina včetně Petry Bučkové. Nechápu proč to doteď šlo a na poslední díl to prostě nefunguje. Škoda. Jedna hvězda za děj, druhá za Jana Plouhara, který snad jediný dobře hrál ...

Ovládací panel
2 body