Eragon (2006)

Hodnotím jako lepší 2*. Hlášky typu :,,ale já o nic nežádal, chci bejt jen normální kluk,, je už ohrana. Drak vyadal hezky, příběh i hrdinové ušli. Ale lepší hodnocení si film nezaslouží.

Husí kůže (2015)

No příběh dobrý, zpracování taky... Ale ten Chappy, Cherry, nebo Checky nebo jak že se jmenoval ten maník, mě od začátku jenom sr*l.... Uplně zbytečná, trapná, nepříjemná a nesympatická postava. Nebýt jeho, dám o * víc. Velmi předvídatelný konec se vším všudy, ale i tak je to fajn oddychovka k odpolednímu obědu.

Anastázie (1997)

Klasika na co jsem koukala když jsem byla malé dítě. Písničky i text celé pohádky umím nazpaměť. Pohádka představuje typický dívčí sen, kdy se stane princeznou. Áňa i Dmitrij jsou velcí sympaťáci. Akorát pes mohl být větší a né takový pudlík :D Jedna z těch lepších pohádek.

Válka nevěst (2009)

Tohle je správná komedie pro romantičky. Tady každý vidí, že ne vše jde vždy podle plánu. Ať už je to s kamarádkou nebo snoubencem. Velmi dobrý scénář, skvělé obsazení a nikdy mě film neomrzí. Inspirace na svatbu zaručena :D

Dokonalý šéf (2015)

Filmy o vaření mě baví vesměs všechny. Tady bylo velké plus, že obsadili Coopera. Akorát nevím, proč je to bráno jako komedie, mě tam vtipného nepřišlo nic. Konec byl báječný, ale mít já takového šéfa, tak se zblázním. :)

Dánská dívka (2015)

Neuvěřitelné. Záčínám mít hlavního herce za jednoho z oblíbených. Tuto roli i roli Hawkinga zahrál bezvadně. Asi nejsem ještě tak dospělá, abych pochopila jednání jeho ženy, ale nu co. Třeba jednou pochopím :)

Gravitace (2013)

prý super film říkali mi.... budeš se u toho bavit říkali mi.... PCH, půl hodiny tam zmatkuje, protože neuposlechla rozkaz. Půl hodiny se tam točí a hudruje, že neví co dělat, kde je... a poslední půl hodiny se učí ovládat to monstrum na kterém přistála... nuda!

Avatar (2009)

Viděla jsem film o něco později, než když byl kolem něj kolotoč. Dobře natočené, správní herci, krásný nádech a to nepotřebuji vidět film ve 3D. Velmi zajímavý příběh, hudba taky úžasná. Za mě není nic co bych vytkla. Lidé se zde představili přesně takoví, jací jsou - vše zničit, vše pozabíjet a nezájem.

Malý princ (2015)

Četla jsem knihu, ta mě bohužel nezaujala, tak jsem doufala že mi tenhle film pomůže knihu pochopit a udělat z ní lepší úhel pohledu. Naopak, bohužel... Čekala jsem film o malém princi, né o nějaké slečně... Film se mi tedy nelíbil. Jediné co bylo exkluzivní byl závěr s hvězdami. Každopádně znovu to vidět nemusím....