Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
LaFayette99
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Horor
Akční
Western
film
pořad
seriál
divadelní…
USA
Československo
Česko
Francie
Velká Británie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Hodný, zlý a ošklivý
(1966)
Vrchní, prchni!
(1980)
Forrest Gump
(1994)
Profesionál
(1981)
Smrt krásných srnců
(1986)
Gran Torino
(2008)
Jáchyme, hoď ho do stroje!
(1974)
Tenkrát na Západě
(1968)
Pro pár dolarů navíc
(1965)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Časové pásmo bylo změněno