Bio Ráj (1988)

Čistá láska k filmu na prvý pohľad.

Podivné dědictví (1972)

Niet čo vytknúť. Legendárny spagetti western, najlepšie hlášky a krásne prostredie Plitvických jazier. Pre mňa srdcová záležitosť, ktorú si vždy rád pozriem. A hlavne starý cz dabing z roku 1977 je úplne TOP.

Barbar Conan (2011)

3+1 za všetky tie priblblé komentáre..

Hon (2012)

Niektoré veci sa s vami vlečú a vlečú a nedá sa ich zbaviť. Niekedy sa zdá, že už už a potom zaklope minulosť, vykopne vám dvere a napluje do tváre. Jeden z milióna spôsobou ako sa dá zničiť život...

Expendables: Postradatelní (2010)

"Sme tiene, oku neviditelní. Sme duchovia, v tme skrytí." Okrem dobrého akčného nárezu ma prekvapil výborný soundtrack. Videné na BD v režisérskej verzii. Super!

Mama (2013)

"Jsi moje máma, moje máma, kterou já mám nadevše rád. Jsi jak kouzelná víla, co mi dává, chuť se smát." Podobne ako skupina Lunetic si svojho času uctila svoje maminky touto pesničkou, tak ja musím oceniť atmosféru a spracovanie tejto pre mňa žánrovej lahôdky.

Jurský park (1993)

"Na ničom sme nešetrili!!" - iba na tomto komentári..

Ďábel (2010)

Neverím v peklo, nieje ho tu potreba. Ľudia sú zlí sami od seba. Ale ak by tu aj niečo podobné bolo, bude tu aj tá druhá strana. Aj keď mne sa to ťažko nazýva Bohom.

Argo (2012)

Inak to pravé ARGO, by už mohli konečne sfilmovat. Režírovať by mohol J.J. Abrams. Bol by to možno hit. Inak slušná Affleckova práca, hlavne tá na režisérskej stoličke. Typický kandidát a po dnešnej noci aj víťaz akadémie.

Skyfall (2012)

Niekedy obetovať všetko pre jediného človeka je viac, ako obetovať iba niečo pre celé ľudstvo. Ale najlepšou časťou pre mňa aj tak ostáva Casino Royal. Po zakúpení BD a druhom pozretí (+ hodinový dokument o natáčaní) musím zvýšiť na 5 hviezd.