MaxDamage1

Max Damage

okres Uherské Hradiště

<< předchozí 1 2 3 4
    • 5.5.2017  23:16

Film má šmrnc a je dosti srandovní. A ta celkem dlouhá stopáž vás nenechá usnout. Konec si hraje dosti na city,ale to se dá vydržet.

• 10.4.2017  22:02
    Arn (2007)

Filmy na motivy templářů a Svaté země miluji a tenhle film jsem si nenechal ujít. Na můj vkus trochu delší příběh o lásce, kratší stopáž by se nebyla od věci. Začátek trochu utahaný, ale v rámci filmu a děje v pořádku. I tak dávám plné hodnocení.

• 26.1.2017  23:28

Výborně propracovaný příběh a skvělý Delon. Jak se blíží finále, tak má film grády. Doporučuji shlédnout!! :-)

• 17.11.2016  16:31

Výborný film a na svou dobu nepřekonatelný. Svou kvalitou se mu nemůžou rovnat snímky o dekádu novější. Jasných 5 hvězd. Doporučuji shlédnout.

• 7.6.2014  22:14
    Futurama (TV seriál) (1999)

Po dosledování posledního dílu můžu jen spokojeně pokývat. Tento seriál se povedl a humor podle mého gusta, který nelze do Simpsonů aplikovat. Prostě bomba! :-)

• 4.5.2014  18:53

Ono to není vůbec špatný film, naopak výborná práce. Nečekal jsem od něj mnoho, ale jsem mile překvapen. Plný počet poprávu uděluji, člověk se po celou délku filmu nemůže nudit.

• 27.3.2014  22:23

Po většinou nedávám maximální hodnocení v této sérii, ale poslední díl předčil všechny předchozí. Osobně jej beru jako TOP. Škoda, že předchozí díly neměly takové tempo a některé byly s mého pohledu naprosto "zbytečné". Harry Potter skončil, díky bohu!! :-)

• 11.2.2014  22:11
    Gravitace (2013)

Film u kterého se nenudíte ani vteřinu a nenechá Vás vydechnout. Byl jsem překvapen detaily a hlavně skvělou atmosférou! Film mohu pouze doporučit a 5* je zasloužených. :-)

• 4.2.2014  22:20
    Kick-Ass 2 (2013)

Ne tak kvalitní jako první díl, ale pořád to má grády a je se stále na co dívat. Sice je to místy ulítlé, ale to neznamená, že by to mělo kazit dojem, spíše naopak. Jim Carrey je můj oblíbenec a musím říct, že mě nezklamal. Slabších 5*, ale jsou tam! Já můžu film doporučit.

• 29.1.2014  21:23

Film, kterému by se měly vyhnout citlivky, neboť jim hrozí probrečený den!! :-)

• 10.1.2014  22:29

Hodnotím za svou ženu,která to sledoval víceméně za mě a byla maximálně spokojená. Já už tolik sice ne,ale dávám na ni. Nejhorší film to není,možná zbytečně dlouhý!!

• 4.1.2014  22:44
    Paradise (1997)

Tak tohle je opravdu ráj. Fanoušek Jenny si zde opravdu příjde na své. Je téměř v každé scéně. Doporučuji! :-)

• 16.3.2013  23:54

I když kniha je lepší (doporučuji přečíst), film se povedl také náramně. Napínavý příběh,který by si neměl nechat ujít žádný fanoušek Japrisota. 5*

• 2.2.2013  13:01

Super scénář a velice kvalitní režie. Cením si tento film velice vysoko a dokonce ve školních letech nám ho učitelé pouštěli pro svou autentičnost a nebezpečí neonacismu. Edward Norton ve své životní roli.

• 2.2.2013  13:00

Jeden z nejlepších filmů co jsem viděl (a že jsem ho viděl mockrát), který nikdy neomrzí. Výborně zahrané a fascinující závěr. Ne nadarmo je vysoce hodnocen a kdo tento film neviděl,snad jakoby ani nežil!!

• 2.2.2013  12:59

Velmi slušný film, který nám předvedl na poli hororů „něco nového“ se skvělým hudebním doprovodem. Jakožto fanoušek celé série jsem shlédl všechny díly,které měli sice klesající kvalitu,ale závěry byly vždy překvapující,což se mi u filmů tohoto žánru velice líbí.

• 2.2.2013  12:58
    Kostka (1997)

Dobrý horor se skvělým nápadem. Herecké obsazení je slabší,ale dějová linie to vcelku v pohodě překryje. Škoda dalších pokračování!!! I tak dávám 5 hvězdiček,hl. za nápad,což dnešním hororům podle mě chybí.

• 13.1.2013  11:00

Docela povedený kousek s dobrým obsazením. Asa,Katsuni a Mia....stačí shlédnout. :-)

• 1.1.2013  18:14

Jedna z mála pohádek,kterou mohu vidět i vícekrát v životě.

• 29.10.2012  22:02

4 hodiny kvalitního péčka!!! :-)

• 29.10.2012  22:00

Opravdu skvostný výběr z filmů!! Doporučuji. (film to není)

• 29.10.2012  19:23

Jo,tak tohle je kvalita!!! :-))

• 28.10.2012  13:34
    Kiss, The (1995)

Film,kde konečně Jenna dostává více prostoru. Jako mladá je fantastická!! :-)

• 25.10.2012  17:10

Asi nejlepší díl z celé série,objevily se zde hvězdy nejvyššího kalibru!! :-)

• 11.8.2012  21:54

Docela podařený akční film,na kterém mi vůbec nevadilo se podívat i 10x a stále mě bavil. Sly a Wes předvedli slušný herecký výkon!

• 10.8.2012  16:51
    12 opic (1995)

Kultovní film,který se však u nás moc nechytil a byl málo medializován. Od začátku do konce měl film hlavu a patu. Výborně zde zahrál Brad Pitt a skvěle mu zde sekunduje Bruce Willis (nebo naopak)?? Musím hodnotit 5 hvězdami,neboť jsem zde neshledal žádných nedostatků.

• 20.6.2012  22:28
    Dexter (TV seriál) (2006)

Nejlepší seriál poslední doby (nepočítám komediální), každá série byla famozní a chci vidět další a další a další a další série. :-)))

• 20.6.2012  22:20
    8 MM (1999)

Psycho thriller, který bych řadil vedle filmu Sedm. Nicolas Cage zde zahrál roli, která mu sedí nejvíce a skvěle zde sekunduje Joaquin Phoenix. Námět dobrý a obdivuji Joela Schumachera, že se pustil do režie takového filmu.

• 20.6.2012  21:54

Komedie pro "dospělé" ,která má spád. Český dabing je výborný a Jim je zde famozní,drsný a sprostý zárověň. Mám prostě takové filmy rád.

• 20.6.2012  21:37

Gangterky nebyly nikdy můj žánr,ale po shlédnutí tohoto nadstandartně kvalitního snímku měním svou zášť vůči Tomu Hanksu. Zasloužených 5*,doporučuji ke shlédnutí!!

<< předchozí 1 2 3 4