• Pornografický

Sedm samurajů (1954)

Ono to není vůbec špatný film, naopak výborná práce. Nečekal jsem od něj mnoho, ale jsem mile překvapen. Plný počet poprávu uděluji, člověk se po celou délku filmu nemůže nudit.

2010: Druhá vesmírná odysea (1984)

Já jsem ze snímku nadmíru spokojený. Pro fanoušky Sci-fi snad i povinnost. Rozzuzlení 2001, poněvadž to si o to koledovalo. Napětím 2001 podle mého názoru překonává!

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Po většinou nedávám maximální hodnocení v této sérii, ale poslední díl předčil všechny předchozí. Osobně jej beru jako TOP. Škoda, že předchozí díly neměly takové tempo a některé byly s mého pohledu naprosto "zbytečné". Harry Potter skončil, díky bohu!! :-)

Gravitace (2013)

Film u kterého se nenudíte ani vteřinu a nenechá Vás vydechnout. Byl jsem překvapen detaily a hlavně skvělou atmosférou! Film mohu pouze doporučit a 5* je zasloužených. :-)

Kick-Ass 2 (2013)

Ne tak kvalitní jako první díl, ale pořád to má grády a je se stále na co dívat. Sice je to místy ulítlé, ale to neznamená, že by to mělo kazit dojem, spíše naopak. Jim Carrey je můj oblíbenec a musím říct, že mě nezklamal. Slabších 5*, ale jsou tam! Já můžu film doporučit.

Evil Breed: The Legend of Samhain (2003)

No vcelku horor nic moc. Nejde tam vidět ani snaha, prostě odfláknutej a v některých chvílých absolutně nedávající smysl. Kdo to neuvidí o nic nepříjde.

Sedm životů (2008)

Film, kterému by se měly vyhnout citlivky, neboť jim hrozí probrečený den!! :-)

Potomci lidí (2006)

Pro mě obrovské zklamání, s takovým hereckým obsazením bych čekal více. Nápad nebyl špatný, ale už to bylo horší s jeho provedením. Od začátku do konce filmu, bylo vše nedotažené a celé takové chaotické. Film,který nenadchne!

Stíny horkého léta (1977)

Ze začátku se mi zdál film slabý,ale když se člověk dlouze zamyslí nad dějem a pochopí všechny souvislosti,tak nelze než smeknout. Příběh poměrně jednoduchý,ale zato výstižný a hlavně zaměřený pro náročného diváka.

Cesta na Měsíc 3D (2008)

Průměr,který v žádném případě neurazí! Pro děti to není ale vhodný film z důvodu náročnosti tématu.