• Pornografický

Studený jak kámen (1991)

Na béčkový film velmi slušný nářez. Akce bylo dost a konec absolutní masakr. Herecké výkony netřeba známkovat,tady šlo o čirou akci.

Méďa (2012)

Tyto filmy mám rád,ale něco mi tam přece chybělo. Nebo tam bylo až moc hluchých míst a nebo spoustu sentimentality. Ale i tak se mi film celkem líbil,ušmudlané 4*.

Experti (2013) (seriál)

Viděl jsem všechny díly a musím přiznat,že to mělo klesající úroveň. První 2 díly mě bavily a dost jsem se nasmál,další už slabota a konec byl vyloženě přetrpěná bída. I tak ale nemůžu dát nejhorší hodnocení,i kvůli začátku!!

Vražedné léto (1983)

I když kniha je lepší (doporučuji přečíst), film se povedl také náramně. Napínavý příběh,který by si neměl nechat ujít žádný fanoušek Japrisota. 5*

Kid (2000)

Tak toto je velmi těžký film,všechno od začátku bylo špatně. Dokoukal jsem se na to za trest, tady Bruce opravdu přestřelil,nebýt jeho,možná o tomto filmu nikdy neuslyšíme. Pár dobrých scén a myšlenek tam bylo,proto to nehodnotím nejhorším hodnocením.

Druhá šance (1999)

1* za Bruce a 1* za Michelle, žádnou hvězdu za film!!! :-((

Příliš dlouhé zásnuby (2004)

S knihou se to sice nedá srovnávat, ale klobouk dolů pro režiséra a scénaristu,že se snažili filmovou předlohou držet knihy. Herecké obsazení kvalitní a krásný výběr přírody na 100%. Přesto mi k tomu filmu něco chybělo,ale i po 3 shlédnutích bych nedokázal dát plný počet!!

Axel Braun's Avengers XXX: A Porn Parody (2012)

Tohle je opravdu parodie ve špatném smyslu slova. Zbytečná ztráta času. 1* za Jennu!! Škoda,že to bylo moc přehrdinováno,až nesmyslně!!! Sorry,ale tohle ne.

Nemilosrdná spravedlnost (1991)

Jeden z těch lepších Seagalových filmů. Děj je opravdu nenáročný na myšlení,ale náročný na bojové umění. Zde je ve své vrcholné formě. Co je zajímavé,celý film se vejde do 2 dnů a má šmrnc!! :-)